Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Słaba płeć?

Słaba płeć?

Słaba płeć?
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Monolith Films
Premiera polska: 2016-01-01
Premiera świat: 2016-01-01
Reżyseria: Krzysztof Lang
Scenariusz: Hanna Węsierska, Wojciech Pałys, Katarzyna Gryga
Obsada: Marian Dziędziel, Katarzyna Figura, Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska, Olga Bołądź (Zośka), Piotr Głowacki, Marcin Korcz
 
GALERIA ZDJĘĆ: Słaba płeć? (11)

Opis filmu

Zośka (Olga Bołądź) jest atrakcyjna, wykształcona i wie, czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie.

Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

Zobacz również:
Ostatni klaps na planie "Słabej płci?" Zobacz making off [WIDEO]>>


 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Darkland

Reżyser: Fenar Ahmad
Gatunek: Akcja
Produkcja: Dania
W kinach od: 07-07-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama