Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Milczenie jest złotem

Milczenie jest złotem

Milczenie jest złotem
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Kino Świat
Czas trwania: 98 min
Premiera polska: 2010-09-10
Premiera świat: 2010-09-10
Reżyseria: Ewa Pytka
Obsada: Aneta Todorczuk-Perchuć (Inge), Edyta Olszówka, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Magdalena Schejbal, Jan Wieczorkowski (Piotr), Bartosz Kasprzykowski
 

Opis filmu

Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca w radiu polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radiowych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi nieznany mężczyzna (w tej roli Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet kwiatów i... znika. Inge jest tak wstrząśnięta i zaskoczona tym dziwnym incydentem, że traci głos. Tak rozpoczyna się ta zabawna i poetycka historia miłosna.
 
„To opowieść o odzyskiwaniu głosu. W sposób fizyczny, ale i metaforyczny. Pozbawiona głosu Inge zaczyna słuchać otaczającego ją świata, poznaje lepiej siebie i odkrywa miłość swojego życia" - mówi o „Milczeniu jest złotem" Ewa Pytka.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Zapowiedzi

Coco

Reżyser: Lee Unkrich, Adrian Molina
Gatunek: Animacja
Produkcja: USA
W kinach od: 24-11-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama