Filmy
jeszcze razbaf0635aa8df555d16539b85bdb2648a.jpg

Jeszcze raz

Ocena:
  • Gatunek: Komedia
  • Produkcja: Polska
  • Dystrybucja: Monolith Films
  • Czas trwania: 95 min
  •  
  • Premiera polska: 2008-01-04
  • Premiera świat: 2008-01-04
  •  
  • Reżyseria: Mariusz Malec

Opis filmu

"Jeszcze raz" to historia opowiadająca o tym, jak równocześnie rodzi się dojrzała i młodzieńcza miłość, historia romantycznych perypetii matki i córki. Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu najpopularniejszej polskiej scenarzystki, autorki największych telewizyjnych i kinowych hitów, Ilony Łepkowskiej oraz Erwina Wencla.

Anna (Danuta Stenka, matka Kasi) to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Jej styl to bojówki i zwykła podkoszulka.

Kasia (Ania Antonowicz) nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę.

Michał (Jan Frycz) jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem.

Paweł (Przemek Cypryański) ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę.

Kasia i Anna miały jechać razem na wakacje nad morze, ale w rezultacie Kasia jedzie sama uczyć się surfingu, a Anna namówiona przez przyjaciółkę zamierza spędzić miło czas  z grupą znajomych w górach, u świeżo poznanego przyjaciela, Michała.

Chwilę wcześniej Kasia poznaje Pawła na imprezie, na której chłopak nie robi na niej dobrego wrażenia. Następnego dnia Kasia wyrusza nad morze z Pawłem, ale ich wspólna droga to istne "męki". W tym czasie  Anna w wyniku podstępu przyjaciół ląduje sama z Michałem w jego domu w górach.

Kasia świetnie spędza czas na wybrzeżu, pobierając lekcje windsurfingu od bardzo przystojnego Tomusia (Mikołaj Krawczyk). Paweł w tym samym czasie korzysta z życia, imprezując w towarzystwie rozbawionych przyjaciół, między innymi Krzysztofa (Przemka Cypryańskiego). Nie umie jednak zapomnieć  o Kasi.

W wyniku wielu zabawnych zdarzeń Kasia i Paweł zbliżają się do siebie i nawet zabiegi Tomusia w poderwaniu Kasi nie przynoszą rezultatów.

Relacje Anny i Pawła zapowiadają się również bardzo dobrze, chociaż nie brakuje emocji, nerwów i ... konkurencji (Lech Mackiewicz).

Kasia nie może doczekać się rozmowy z Anną, chce jej opowiedzieć o swojej miłości, co zmusza Annę do wcześniejszego powrotu do domu. Nagła decyzja powoduje konflikt z zakochanym w Annie Michałem. Do spotkania matki i córki dochodzi...przy szpitalnym łóżku Anny.

"Jeszcze raz" to komedia pełna zaskakujących zwrotów akcji i barwnych epizodów. W jednych z nich zobaczymy  siostry zakonne, które w zależności od części Polski, to surfują nad morzem, to jeżdżą na hulajnodze i wspinają się w góry.

Zdjęcia do filmu trwały 31 dni, z czego ponad 80% zrealizowano w najpiękniejszych polskich plenerach, m.in. na Helu, w Zakopanem, nad  Morskim Okiem, na tatrzańskich Czerwonych Wierchach i na zamku w Niedzicy.

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Jeszcze raz" (2008).

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Jeszcze raz" (2008).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Jeszcze raz" (2008).

Zdjęcia, kadry z filmu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Jeszcze raz" (2008).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Jeszcze raz" (2008).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Jeszcze raz" (2008).

Więcej

Spodobał Ci się film "Jeszcze raz"? Szukasz innych filmów z tego samego roku, gatunku albo produkcji / kraju? Zobacz: filmy z 2008 roku, filmy z gatunku komedia, filmy z gatunku komedia z 2008 roku, filmy polskie (Polska), filmy polskie z 2008 roku, filmy polskie z gatunku komedia, filmy polskie z gatunku komedia z 2008 roku.

Inne filmy tego reżysera

Aktorzy w tym filmie zagrali również

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!