Filmy
jeszcze razbaf0635aa8df555d16539b85bdb2648a.jpg

Jeszcze raz

Ocena:
  • Gatunek: Komedia
  • Produkcja: Polska
  • Dystrybucja: Monolith Films
  • Czas trwania: 95 min
  •  
  • Premiera polska: 2008-01-04
  • Premiera świat: 2008-01-04
  •  
  • Reżyseria: Mariusz Malec

Opis filmu

"Jeszcze raz" to historia opowiadająca o tym, jak równocześnie rodzi się dojrzała i młodzieńcza miłość, historia romantycznych perypetii matki i córki. Scenariusz filmu powstał na podstawie pomysłu najpopularniejszej polskiej scenarzystki, autorki największych telewizyjnych i kinowych hitów, Ilony Łepkowskiej oraz Erwina Wencla.

Anna (Danuta Stenka, matka Kasi) to żywiołowa, atrakcyjna czterdziestolatka z poczuciem humoru. Jej styl to bojówki i zwykła podkoszulka.

Kasia (Ania Antonowicz) nie jest typową dziewiętnastolatką. Nie lubi imprez, nie interesuje się chłopakami, jada zdrową żywność i uprawia jogę.

Michał (Jan Frycz) jest bardzo przystojnym, poukładanym i zamożnym prawnikiem.

Paweł (Przemek Cypryański) ma dwadzieścia lat, kocha życie, ładne dziewczyny i zabawę.

Kasia i Anna miały jechać razem na wakacje nad morze, ale w rezultacie Kasia jedzie sama uczyć się surfingu, a Anna namówiona przez przyjaciółkę zamierza spędzić miło czas  z grupą znajomych w górach, u świeżo poznanego przyjaciela, Michała.

Chwilę wcześniej Kasia poznaje Pawła na imprezie, na której chłopak nie robi na niej dobrego wrażenia. Następnego dnia Kasia wyrusza nad morze z Pawłem, ale ich wspólna droga to istne "męki". W tym czasie  Anna w wyniku podstępu przyjaciół ląduje sama z Michałem w jego domu w górach.

Kasia świetnie spędza czas na wybrzeżu, pobierając lekcje windsurfingu od bardzo przystojnego Tomusia (Mikołaj Krawczyk). Paweł w tym samym czasie korzysta z życia, imprezując w towarzystwie rozbawionych przyjaciół, między innymi Krzysztofa (Przemka Cypryańskiego). Nie umie jednak zapomnieć  o Kasi.

W wyniku wielu zabawnych zdarzeń Kasia i Paweł zbliżają się do siebie i nawet zabiegi Tomusia w poderwaniu Kasi nie przynoszą rezultatów.

Relacje Anny i Pawła zapowiadają się również bardzo dobrze, chociaż nie brakuje emocji, nerwów i ... konkurencji (Lech Mackiewicz).

Kasia nie może doczekać się rozmowy z Anną, chce jej opowiedzieć o swojej miłości, co zmusza Annę do wcześniejszego powrotu do domu. Nagła decyzja powoduje konflikt z zakochanym w Annie Michałem. Do spotkania matki i córki dochodzi...przy szpitalnym łóżku Anny.

"Jeszcze raz" to komedia pełna zaskakujących zwrotów akcji i barwnych epizodów. W jednych z nich zobaczymy  siostry zakonne, które w zależności od części Polski, to surfują nad morzem, to jeżdżą na hulajnodze i wspinają się w góry.

Zdjęcia do filmu trwały 31 dni, z czego ponad 80% zrealizowano w najpiękniejszych polskich plenerach, m.in. na Helu, w Zakopanem, nad  Morskim Okiem, na tatrzańskich Czerwonych Wierchach i na zamku w Niedzicy.

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Jeszcze raz" (2008).

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Jeszcze raz" (2008).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Jeszcze raz" (2008).

Zdjęcia, kadry z filmu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Jeszcze raz" (2008).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Jeszcze raz" (2008).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Jeszcze raz" (2008).

Więcej

Spodobał Ci się film "Jeszcze raz"? Szukasz innych filmów z tego samego roku, gatunku albo produkcji / kraju? Zobacz: filmy z 2008 roku, filmy z gatunku komedia, filmy z gatunku komedia z 2008 roku, filmy polskie (Polska), filmy polskie z 2008 roku, filmy polskie z gatunku komedia, filmy polskie z gatunku komedia z 2008 roku.

Inne filmy tego reżysera

Aktorzy w tym filmie zagrali również

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Konkurs Ziaja