Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Zakochani

Zakochani

Zakochani
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Monolith
Czas trwania: 104 min
Premiera polska: 2000-01-28
Premiera świat: 2000-01-28
Reżyseria: Piotr Wereśniak
Scenariusz: Piotr Wereśniak
Muzyka: Michał Lorenc
Zdjęcia: Andrzej Ramlau
Obsada: Bartosz Opania ( Mateusz), Katarzyna Figura ( Edyta Bobicka), Paweł Wawrzecki ( Willy Berger), Jan Frycz ( Alfred Bobicki), Cezary Pazura ( Szczepan \"Szczypek\" Zadymek), Magdalena Cielecka ( Zosia Karska), Beata Tyszkiewicz (Ciocia Neli), Olaf Lubaszenko ( Prawnik Marek Zdzierski)
 

Opis filmu

"Zakochani" to romantyczna komedia opowiadająca o igraszkach z wielkim i czasami nieobliczalnym uczuciem, jakim jest miłość.

Bohaterką jest Zosia, piękna i inteligentna dziewczyna. Posiada ona niezwykły dar, dar do rozkochiwania w sobie każdego mężczyzny. Wszyscy oni są gotowi porzucić dotychczasowe życie, aby tylko zdobyć serce Zosi. A ona wykorzystuje to ślepe zauroczenie adoratorów. I wszystko toczyłoby się tak dalej, gdyby nie dzień, w którym poznaje Mateusza. To spotkanie sprawia, że sama zaczyna odkrywać, czym jest miłość i jak wielkie potrafi to być uczucie; pochłaniające czas, myśli i ... serce.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Premiery

Life

Reżyser: Daniel Espinosa
Gatunek: Sci-Fi
Produkcja: USA

Zapowiedzi

Geostorm

Reżyser: Dean Devlin
Gatunek: Katastroficzny
Produkcja: USA
W kinach od: 20-10-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama