Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Szatan kazał tańczyć

Szatan kazał tańczyć

Szatan kazał tańczyć
Gatunek: Dramat
Produkcja: Holandia, Polska
Dystrybucja: Kino Świat
Czas trwania: 97 min
Premiera polska: 2017-05-05
Reżyseria: Katarzyna Rosłaniec
Obsada: Danuta Stenka, Łukasz Simlat, Magdalena Berus
 
GALERIA ZDJĘĆ: Szatan kazał tańczyć - zdjęcia z filmu (14)

Opis filmu

Karolina (Magdalena Berus) - jak wiele współczesnych 20-, 30-latek - żyje szybko, intensywnie, pragnie doświadczyć wszystkiego ze zdwojoną siłą. W odróżnieniu od większości rówieśników, nie pracuje w korporacji - jest artystką, jakiś czas temu wydała pierwszą powieść, współczesną wersję "Lolity", która stała się międzynarodowym sukcesem. Dziewczyna wiedzie nihilistyczny tryb życia, spędzając czas na podróżach po świecie, romansach i ostrych imprezach. Ale jej życie wypełnia pustka, której nie są w stanie pokonać ani narkotyki, ani seks. Świat Karoliny, żyjącej w cieniu nie radzącej sobie z przemijaniem matki (Danuta Stenka) i atrakcyjniejszejsiostry Matyldy (Hanna Koczewska), stopniowo się rozpada.

Szatan kazał tańczyć - seks i używki sposobem na pustkę [RECENZJA]>>

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Ziaja Sopot Spa - poczuj zapach nadmorskich wakacjiWeź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków Ziaja z serii Sopot i Sopot Spa.

Premiery

Paryż może poczekać

Reżyser: Eleanor Coppola
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA

FB dlaMaturzysty.pl reklama