Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Rozmowy nocą

Rozmowy nocą

Rozmowy nocą
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Dystrybucja: SPI International Polska sp.zoo
Czas trwania: 95 min
Premiera polska: 2008-02-14
Premiera świat: 2008-02-14
Reżyseria: Maciej Żak
Scenariusz: Karolina Szymczyk-Majchrzak
Muzyka: Piotr Mikołajczyk
Zdjęcia: Michał Englert
Obsada: Marcin Dorociński (Bartek), Magdalena Różczka (Matylda), Sambor Czarnota (Max), Weronika Książkiewicz (Weronika), Roma Gąsiorowska (Karolina)
 

Opis filmu

Zabawny portret pokolenia singli z wielkiego miasta, którzy, wbrew powszechnej opinii, starają się z całych sił znaleźć swoją drugą połówkę pomarańczy. Opowieść o Matyldzie (Magdalena Rożczka) i Bartku (Marcin Dorociński). Matylda zarabia na życie lepiąc anioły z ciasta. Wie, że szukanie faceta na całe życie to zadanie na... całe życie. Buduje więc wymyślną strategię i daje ogłoszenie do gazety. Bartek gotuje w eleganckiej restauracji. Po godzinach pisze książkę kucharską i nie bardzo może spotkać "tę jedyną". W końcu przełamuje nieśmiałość i wertuje rubryki towarzyskie. Obydwoje nie przeczuwają jeszcze, że są jedynie częścią większego planu.

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.

Premiery

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Reżyser: Joachim Roenning, Espen Sandberg
Gatunek: Przygodowy
Produkcja: USA

Zapowiedzi

Geostorm

Reżyser: Dean Devlin
Gatunek: Katastroficzny
Produkcja: USA
W kinach od: 20-10-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama