Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Krótka histeria czasu

Krótka histeria czasu

Krótka histeria czasu
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: Polska
Dystrybucja: Vivarto
Czas trwania: 92 min
Premiera polska: 2006-05-26
Premiera świat: 2006-05-26
Reżyseria: Dominik Matwiejczyk
Scenariusz: Dominik Matwiejczyk
Zdjęcia: Paweł Śmietanka
Obsada: Wojciech Mecwaldowski ( Andrzej Dawid), Małgorzata Foremniak (Wolańska), Kamilla Baar (Julia), Krzysztof Boczkowski ( Grzesiek Samborski), Krzysztof Zych ( Jarek), Mateusz Damięcki (Tomek), Lucyna Piwowarska ( Marta Wolańska), Marek Probosz (Profesor Wolański)
 

Opis filmu

Tomek (Mateusz Damięcki), student ostatniego roku fizyki, zakochuje się w pięknej Julii (Kamilla Baar) - dziewczynie swojego kumpla z roku - Jarka (Krzysztof Zych). Tomek zdaje sobie sprawę, że szansa na odbicie Julii jest raczej niewielka, jednak za wszelką cenę pragnie znaleźć się w jej pobliżu. Z pomocą przychodzi mu nieświadom niczego Jarek, proponując podwójną randkę: Tomek ma przyprowadzić na kolację swoją partnerkę, on zabierze Julię. Problem w tym, że Tomek aktualnie jest sam. Pespektywa wieczoru spędzonego w towarzystwie uroczej Julii jest jednak na tyle obiecująca, że nie mając większego wyboru, umawia się z najbardziej irytującą koleżanką z roku - Martą (Lucyna Piwowarska-Dmytrów). Od tej chwili sprawy zaczynają przybierać dosyć nieoczekiwany obrót.

Tomek odkrywa, że spotkał Julię już rok wcześniej na parapetówce u znajomych i gdyby wtedy sprawy potoczyły się inaczej, byliby teraz razem. Nieoczekiwanie los daje mu szansę naprawienia popełnionych błędów: Tomek cofa się w czasie i wraca na pamiętną imprezę. Czy możliwość zdobycia wymarzonej kobiety okaże się równie ekscytująca, co tajemnica zawirowań czasoprzestrzeni? Do akcji wkracza Marta, dziwna koleżanka z roku...

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Premiery

Porto

Reżyser: Gabe Klinger
Gatunek: Dramat
Produkcja: Portugalia/USA

Zapowiedzi

U pana Marsa bez zmian

Reżyser: Dominik Moll
Gatunek: Komedia
Produkcja: Belgia/Francja
W kinach od: 28-04-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama