Kino
Sługi wojny - pokaz premierowy z udziałem twórców

Sługi wojny - pokaz premierowy z udziałem twórców

  • 2019-08-22, , godzina 20:00
  • 20zł
  • DCF Dolnośląskie Centrum Filmowe, Wrocław

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 25.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

W czwartek 22 sierpnia o godz. 20.00 zapraszamy na premierowy pokaz filmu "Sługi wojny" Mariusza Gawrysia, zrealizowanego przy wsparciu Dolnośląskiego Funduszu Filmowego.

Pilnie strzeżona tajemnica wojskowa, niewyjaśnione morderstwa i policyjny duet, który nie cofnie się przed niczym, by zapobiec katastrofie. Wszystko to w najnowszym filmie sensacyjnym twórców hitu „Sługi boże” w reżyserii Mariusza Gawrysia. W rolach głównych: Piotr Stramowski („Kobiety mafii”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Maria Kania („Atak paniki”) i Paweł Królikowski („Pitbull. Nowe porządki”, „Belfer”).

Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Jest jasne, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski. który dowiaduje się, że będzie zmuszony poprowadzić śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą. Mimo początkowych uprzedzeń, para policjantów tworzy niezawodny duet. Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

Film jest koprodukcją Dolnośląskiego Centrum Filmowego i został dofinansowany przez Dolnośląski Fundusz Filmowy. Zdjęcia do filmu realizowano we Wrocławiu, m.in. w Hydropolis i Afrykarium.

22 sierpnia | 20:00 | bilety: 20 zł | miejsca nienumerowane

Film w repertuarze Kina DCF od 23 sierpnia.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kino Kobiet w Heliosie
Powraca cykl Kino Kobiet w Heliosie

Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla pań.

Javicia Leslie
Javicia Leslie z główną rolą w serialu "Batwoman"

Aktorka zastępuje Ruby Rose, która odchodzi z serialu The CW.

Konkurs Ziaja