Kino
"Skarbek" - plan filmowy

"Skarbek" - plan filmowy

  • 2023-05-27
  • Bystrzyca Kłodzka

Galerie zdjęć - zdjęcia

Zdjęć w galerii 42.

fot. Krzysztof Zatycki

Opis

Obraz opowiada niezwykłą historię legendarnej szpieg Krystyny Skarbek, której niezwykła odwaga i inteligencja przyczyniły się do ukształtowania historii. 

W rolę Krystyny Skarbek wciela się Morgane Polański. Na planie towarzyszy jej gwiazdorska obsada, w tym doświadczony aktor Malcolm McDowell, Agata Kulesza, Piotr Adamczyk i Frederick Schmidt.

Reżyser James Marquand znany jest z wyjątkowej sprawności narracyjnej i wizualnej. Wizją Marquand chce uhonorować odwagę, inteligencję i niezachwianą determinację Skarbek, zapewniając, że jej niezwykłe dziedzictwo przetrwa przyszłe pokolenia.

Produkcja filmu wybrała Bystrzycę Kłodzką jako idealne miejsce do odtworzenia francuskiego miasteczka Crest. Bogata zabytkowa architektura Bystrzycy Kłodzkiej i malownicze krajobrazy stanowią autentyczne tło dla wciągającej historii filmu. Zespół produkcyjny jest wdzięczny za ciepłe przyjęcie i wsparcie otrzymane od lokalnej społeczności i zobowiązuje się ożywić tę niezwykłą historię z najwyższym szacunkiem i autentycznością.

Producentem filmu jest Robert Chadaj oraz spółka Sisyphus Sp. z o. o. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Polską Fundację Narodową.

 

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
TwÃłrca film 2023
Twórca - recenzja

Gareth Edwards zrobił film o wojnie ludzi ze sztuczną inteligencją. Czy warto zobaczyć?

Zostaw świat za sobą
Mahershala Ali, Ethan Hawke i Julia Roberts muszą zostawić świat za sobą [WIDEO]

Netflix ekranizuje apokaliptyczną powieść Rumaan Alam.

Popularne