Kino
Serce Jamajki o grupie "Inna de Yard" ponownie w Multikinie

Serce Jamajki o grupie "Inna de Yard" ponownie w Multikinie

  • 2019-12-16, , godzina 20:00
  • od 25zł do 29zł
  • lista kin na: www.multikino.pl

Opis

9th Plan i Multikino Polska zapraszają na pokazy dokumentu Serce Jamajki o kultowej grupie Inna de Yard: już 16 grudnia o 20:00 w sieci Multikino.

"Buena Vista Social Club z Jamajki" ECHOES
"Wzruszający" THE GUARDIAN
"Nie uwolnisz się od tej muzyki na długo po wyjściu z kina" SCREEN DAILY

Powietrze przecina dźwięk perkusji, szarpanych strun gitarowych, trąbek, pianina. Charakterystyczny rytm reggae wibruje i rozpływa się wśród gór. Jamajka pełna jest dźwięków, które rozsławiły ją na cały świat.

„Serce Jamajki” to projekt muzyczny, którego celem jest połączenie legendarnych muzyków z tymi, którzy dopiero zaczynają podbijać serca słuchaczy swoim talentem. Będziemy ich obserwować przez kilka dni, słuchać i patrzeć, jak nagrywają najbardziej znane utwory reggae w akustycznej aranżacji i przygotowują się do światowego tournée.
 
Sceny zarejestrowane podczas sesji nagraniowej nie będą tylko ścieżką dźwiękową filmu, ale przede wszystkim wyznaczą ramy opowieści. Kamera będzie obserwować, jak artyści grają na werandzie lekko zapuszczonego drewnianego domu, przytulonego do wzgórz nad Kingston. Potem posłuchamy opowieści kilku muzyków i odkryjemy ich niesamowite osobowości.

Pokaz filmu „Serce Jamajki” odbędzie się 16 grudnia 2019 r. o godzinie 20:00 w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa – Targówek, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Złote Tarasy, Wrocław – Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.
 
Ceny biletów:

Warszawa – 29 pln
Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław – 27 pln
Pozostałe Kina – 25 pln

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kino Kobiet w Heliosie
Powraca cykl Kino Kobiet w Heliosie

Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla pań.

Javicia Leslie
Javicia Leslie z główną rolą w serialu "Batwoman"

Aktorka zastępuje Ruby Rose, która odchodzi z serialu The CW.

Konkurs Ziaja