Kino
Podwójny maraton w kinach Helios

Podwójny maraton w kinach Helios

  • 2017-12-08, , godzina 23:00
  • od 32 zł do 36 zł
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują podwójny maraton, w którym do wyboru dwa zestawy filmów. Straszne horrory lub strasznie śmieszne komedie z przedpremierowym pokazem „Bękartów”! Początek już 8 grudnia od 23:00.

MARATON HORRORÓW

Już 8 grudnia, w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. W zestawie drugim pokażemy cztery przerażające horrory, które doskonale spełniają swoją rolę. Po obejrzeniu, będziecie bali się zostać sami nawet we własnym domu. Na początek mroczny „Pamiętam Cię”, dalej „Męczennicy” i „Słudzy Diabła”, a na koniec „The Hallow”.

MARATON KOMEDII

Już 8 grudnia, w kinach Helios w całej Polsce odbędzie się podwójny maraton, w którym Widzowie mają do wyboru dwa zestawy filmów. Zestaw pierwszy to cztery najzabawniejsze komedie ostatnich miesięcy, a wśród nich prawdziwa niespodzianka. Na początek przedpremierowy pokaz filmu „Bękarty”! Dalej w programie jeszcze „Dom Wygranych”, po krótkiej przerwie „Jak to robią single” i na koniec „W starym dobrym stylu”.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Ava
Ava - recenzja przedpremierowa

Czy warto zobaczyć wakacyjne przygody zbuntowanej nastolatki?