Kino
NMF: MARATON WALENTYNKOWY - Piękni, młodzi, gniewni

NMF: MARATON WALENTYNKOWY - Piękni, młodzi, gniewni

  • 2024-02-16, , godzina 22:00
  • lista kin na: www.multikino.pl

Opis

Piękni, młodzi, gniewni. Nadciąga Nocny Maraton Walentynkowy w Multikinie! Masz dość przesłodzonych walentynek? Nie chcesz oglądać kolejnej banalnej komedii romantycznej? Jeśli tak – przyjdź 16 lutego na Nocny Maraton Walentynkowy w Multikinie! Piękni, młodzi i zbuntowani bohaterowie, pasja i namiętność, niebezpieczne przygody, niegrzeczny humor – a to wszystko jednej nocy, na wielkim ekranie. Przygotuj się na maraton z czterema zadziornymi filmami, które skutecznie podkręcą temperaturę w ten walentynkowy wieczór (niezależnie od warunków pogodowych!).

W ramach „Nocnego Maratonu Walentynkowego: Piękni, młodzi, gniewni” zaprezentujemy cztery tytuły:

PIĘKNA KATASTROFA – czyli gorącą i pełną humoru ekranizację bestsellerowej powieści od twórców serii „After” i „Szkoły uwodzenia”. „Piękna katastrofa” to historia Abby – świeżo upieczonej studentki z trudną przeszłością, którą pociąga Travis – typowy „bad boy”, fan walk bokserskich i niepokorny podrywacz. Co wyniknie ze zderzenia tych dwóch światów?

PIĘKNA KATASTROFA 2 – kontynuacja losów Abby i Travisa obfituje w wiele szalonych przygód. W trakcie ekscytującej nocy w Las Vegas bohaterowie ostro imprezują, wygrywają mnóstwo pieniędzy w kasynie, a nawet… spontanicznie decydują się na ślub. Już po fakcie każde z nich wyprawia swój wieczór panieński/kawalerski, co kończy się prawdziwym chaosem. Jedno jest pewne: Abby i Travis długo nie zapomną tej imprezy!

DZIEWCZYNA INFLUENCERA – czyli historię Zosi – młodej, wschodzącej gwiazdy Internetu, która wraz z popularną influencerką Violą wyrusza w zagraniczną podróż za pieniądze sponsorów. Na bajkowej rzeczywistości, pełnej darmowych wycieczek do ekskluzywnych kurortów, pojawiają się jednak rysy… Wkrótce Zosia będzie musiała skonfrontować się z mroczną prawdą o środowisku, którego tak bardzo chciała być częścią.

PIEP*ZYĆ MICKIEWICZA – niepokorna komedia o buntowniczym poloniście, Janie Sienkiewiczu, który bierze pod opiekę klasę krnąbrnych wyrzutków i za pomocą niekonwencjonalnych metod nauczania postanawia jak najlepiej przygotować ich do matury. To płynąca w rytmie hip-hopu opowieść o przyjaźni, szkolnych wygłupach i pierwszej miłości.

„Nocny Maraton Walentynkowy: Piękni, młodzi, gniewni” startuje w Multikinie 16 lutego o godzinie 22:00

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kobieta z‌
Zwiastun filmu "Kobieta z..." o procesie zmiany płci w Polsce [WIDEO]

Zbliża się premiera nowego dramatu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.

17. Animator w Poznaniu
Nadchodzi 17. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-30 czerwca 2024 roku w Poznaniu.

Popularne
impresjonisci film
Impresjoniści - recenzja

Film pokazuje przebieg wspólnego życia malarza Pierre Bodnarda i jego ukochanej Marthe. Czy warto to zobaczyć?

Premiera światowego widowiska "Amadeus Live" we Wrocławiu [WIDEO]

Wrocławska Hala Stulecia dołączy do elitarnego grona, które zaprezentują to widowisko.