Kino
NMF: Antywalentynki Maraton Horrorów 2023

NMF: Antywalentynki Maraton Horrorów 2023

  • 2023-02-10, , godzina 22:00
  • lista kin na stronie www.multikino.pl

Opis

Jak wykazali psycholodzy Donald Dutton i Arthur Aron, horror to najlepszy gatunek filmowy do obejrzenia na randce. Dziwne? Cóż, kino grozy najsilniej wyzwala adrenalinę, a ludzki mózg kojarzy mocne (i satysfakcjonujące!) przeżycia z osobą, w której towarzystwie ich doznaje. Twój ukochany lub ukochana szybsze bicie serca połączy więc z Twoją osobą… Dodatkowo, według tych samych badaczy, podczas oglądania horrorów pary przytulają się częściej niż na seansach innych filmów, częściej też opuszczają kino trzymając się za ręce: nie od dziś wiadomo, że dotyk bliskiej osoby jest skutecznym lekarstwem na strach.

Posłuchaj więc ekspertów i przyjdź z drugą połówką na potężną – bo aż poczwórną – porcję premierowych horrorów! „ABYZOU”, „ENYS MAN”, „NAJBARDZIEJ SAMOTNY CHŁOPAK NA ŚWIECIE” i „SKINAMARINK” obejrzysz tylko na Antywalentynkowym Maratonie Horrorów w Multikinie.

Hejtujesz Święto Zakochanych po całości? Na Nocny Maraton Horrorów zapraszamy wszystkich, nie tylko pary. Zabierz znajomych i przekonajcie się, że serce może i jest symbolem miłości, ale przede wszystkim bardzo efektownie tryska krwią, kiedy wgryza się w nie potwór… a kiedy w końcu przestaje bić, jego właściciel sam może zamienić się w jakąś przerażającą istotę straszącą zza grobu…

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!