Kino
Kino Kobiet w Heliosie: Uwierz w Mikołaja

Kino Kobiet w Heliosie: Uwierz w Mikołaja

  • 2023-11-15, , godzina 18:00
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Szukasz inspiracji na zbliżające się święta? A może chcesz się wprowadzić w błogi nastrój, zanim ogarnie Cię przedświąteczna gorączka zakupów i przygotowań. Kina Helios zapraszają na listopadowe Kino Kobiet z filmem ''Uwierz w Mikołaja''. Wydarzenie rozpocznie się w środę, 15 listopada, o godz. 18:00  

15 listopada w kinach Helios zrobi się już bardzo świątecznie. Wszystko za sprawą Kina Kobiet z pokazem filmu na podstawie powieści Magdaleny Witkiewicz - ''Uwierz w Mikołaja''. To produkcja, w której wielkie marzenia wymieszają się z wielkimi niespodziankami, miłość i radość zostaną znalezione w nieoczywistych miejscach, a Mikołajem będzie mógł zostać każdy. Na ekranie plejada polskich gwiazd. Zobaczymy m.in. Dorotę Kolak, Teresę Lipowską, Agnieszkę Więdłochę,  Antoniego Pawlickiego czy Cezarego Żaka.  

Motywem przewodnim wieczoru będzie strój Mikołaja, a obowiązkowym element stylizacji - dzwoneczek. Warto postawić na świąteczny wygląd i tym samym zwiększyć szanse na nagrody. A kina jak co miesiąc zadbały o wartościowe niespodzianki dla uczestniczek Kina Kobiet. Panie w konkursach mają szanse wygrać różnorodne vouchery – na zajęcia jogi, siłownię, masaże, naukę języków czy pielęgnację sylwetki, a nawet sesje fotograficzną. Wśród nagród rzeczowych czekają m.in.: zestawy aromatycznej kawy i herbaty, książki, biżuteria, kosmetyki, puzzle. Nie zabraknie też atrakcji na holu kin. 

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kobieta z‌
Zwiastun filmu "Kobieta z..." o procesie zmiany płci w Polsce [WIDEO]

Zbliża się premiera nowego dramatu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.

17. Animator w Poznaniu
Nadchodzi 17. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-30 czerwca 2024 roku w Poznaniu.

Popularne
impresjonisci film
Impresjoniści - recenzja

Film pokazuje przebieg wspólnego życia malarza Pierre Bodnarda i jego ukochanej Marthe. Czy warto to zobaczyć?

Premiera światowego widowiska "Amadeus Live" we Wrocławiu [WIDEO]

Wrocławska Hala Stulecia dołączy do elitarnego grona, które zaprezentują to widowisko.