Kino
Kino Kobiet: Klub cudownych kobiet

Kino Kobiet: Klub cudownych kobiet

  • 2023-12-13, , godzina 18:00
  • lista kin na www.helios.pl

Opis

Kina Helios zapraszają na ostatni - w tym roku - pokaz z cyklu Kino Kobiet z filmem Klub cudownych kobiet. Motywem wieczoru będą czarne sukienki w kwiaty, a przed seansem nie zabraknie atrakcji i konkursów z nagrodami. Dobra zabawa - tylko w damskim gronie - gwarantowana. Początek w środę (13 grudnia) o godz. 18:00.   

Jak co miesiąc kina Helios organizują wieczór filmowy specjalnie dla Pań. W grudniu w ramach Kina Kobiet będzie można zobaczyć podnoszącą na duchu komedię o tym, że prawdziwe cuda zdarzają się w najmniej oczekiwanych okolicznościach. Klub cudownych kobiet to historia trzech pokoleń bliskich sobie przyjaciółek z Ballygar, Lily (Maggie Smith), Eileen (Kathy Bates) i Dolly (Agnes O'Casey), rozgrywająca się w 1967 roku. Kobiety mają wspólne i kuszące marzenie: wygrać pielgrzymkę do świętego francuskiego miasta Lourdes, miejsca cudów, które co roku przyciąga miliony turystów. Kiedy pojawia się szansa na wygraną, chętnie z niej korzystają. Jednak tuż przed wyjazdem ich stara znajoma Chrissie (Laura Linney) przyjeżdża na pogrzeb swojej matki, co burzy ich dobry nastrój i plany. Znana jest ze swojego przepychu i wyrachowania, a kiedy kobiety mają swój upragniony bilet na podróż, podczas poszukiwania cudu otwierają się stare rany i następuje konfrontacja z przeszłością.  

Nieodłączoną częścią Kina Kobiet są konkursy, zabawne wyzwania  poprzedzające seans czy  nowinki zdrowotno-kosmetyczne, z którymi Panie mogą zapoznać się na holu kin. Co miesiąc na przybyłe widzki czekają  też liczne nagrody do wygrania. W grudniu są to między inny: zaproszenia do restauracji, vouchery na zabiegi pielęgnacyjno-relaksujące do renomowanych gabinetów beauty i SPA,  biżuteria, zestawy kosmetyków, puzzle, bony na lekcje języka francuskiego lub włoskiego czy świąteczne dekoracje.  

Na jaką stylizację warto postawić tego wieczoru? Zdecydowanie na czarne sukienki w kwiaty, to bowiem motyw grudniowego Kina Kobiet. 

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kobieta z‌
Zwiastun filmu "Kobieta z..." o procesie zmiany płci w Polsce [WIDEO]

Zbliża się premiera nowego dramatu Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta.

17. Animator w Poznaniu
Nadchodzi 17. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-30 czerwca 2024 roku w Poznaniu.

Popularne
impresjonisci film
Impresjoniści - recenzja

Film pokazuje przebieg wspólnego życia malarza Pierre Bodnarda i jego ukochanej Marthe. Czy warto to zobaczyć?

Premiera światowego widowiska "Amadeus Live" we Wrocławiu [WIDEO]

Wrocławska Hala Stulecia dołączy do elitarnego grona, które zaprezentują to widowisko.