Kino
Filmowy Dzień Dziecka w kinach Helios

Filmowy Dzień Dziecka w kinach Helios

  • 2023-06-01, do 2023-06-04
  • lista kin na www.helios.pl

Opis

Tradycyjnie, w związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, sieć kin Helios zaprasza swoich najmłodszych widzów na wyjątkowe seanse filmowe. W dniach 1 oraz 3 i 4 czerwca na dzieci czekać będą niepowtarzalne wrażenia w ramach pełnego zabawy, konkursów oraz animacji filmowego weekendu dla całej rodziny!

Pierwsze dni czerwca w Heliosie zawsze wiążą się z emocjonującymi, specjalnymi pokazami dla małych kinomanów. W ramach licznych atrakcji zaplanowano przede wszystkim bogaty repertuar premierowych filmów dla najmłodszych. Jedno jest pewne: przed widzami mnóstwo dobrej zabawy!

„Mała Syrenka” to popularna historia odważnej i żądnej przygód syrenki Arielki. Fascynacja światem ludzi ciągnie ją na powierzchnię, gdzie trafia na księcia Eryka, w którym z miejsca się zakochuje. Mimo zakazów, Ariel podąża za głosem serca i zawiera pakt z morską wiedźmą Urszulą. Syrenka będzie mogła żyć na lądzie, ale cena okaże się bardzo wysoka…

„Super Mario Bros. Film” to produkcja oparta na kultowej grze komputerowej z lat osiemdziesiątych, która po dziś dzień pozostaje jedną z najpopularniejszych w historii. Przekonajcie się, czy Super Mario Bross uratują grzybowe królestwo i księżniczkę Peach przed złym żółwiem Bowserem!

Wśród propozycji znalazła się także animacja „SPIDER-MAN: Poprzez Multiwersum”. Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum, razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

W dniach 1 oraz 3 i 4 czerwca kina Helios będą należały przede wszystkim do dzieci! Szczegóły oraz bilety dostępne są pod adresem: www.helios.pl/dziendziecka2023.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Biedne istoty
Emma Stone i Willem Dafoe jako "Biedne istoty" w dziwnym filmie Giorgosa Lanthimosa [WIDEO]

Zobaczcie polski zwiastun nowego dzieła uznanego reżysera!

Transformers: Przebudzenie bestii
Na co do kina w weekend [Premiery]

W polskich kinach jest już widowisko o kosmicznych robotach i kilka kameralnych produkcji!

Popularne
michał lamÅźa
Kim jest Michał Lamża, nowy mąż aktorki Anety Todorczuk?

Zarówno jak swoja żona, mężczyzna związany jest z branżą artystyczną i filmową.

aneta todorczuk
Aneta Todorczuk ponownie wyszła za mąż! Ślub ukryła przed mediami

Wraz ze swoim nowym mężem pracują nad swoją autorską płytą.