Kino
17. Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków

17. Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków

  • 2023-11-15, do 2023-11-21

Opis

17. edycja Azjatyckiego Festiwalu Filmowego Pięć Smaków, symbolizowana przez Wodnego Królika, odbędzie się w dniach 15-21 listopada w warszawskich kinach Muranów i Kinoteka, a w wersji online potrwa aż do 3 grudnia na piecsmakow.pl.

Jak co roku, selekcjonerzy Pięciu Smaków odwiedzili najważniejsze festiwale, m.in. w Rotterdamie, Osace, Udine, Cannes i Wenecji. Obejrzeli tam setki filmów, by skomponować program, który nie tylko przybliży interesujące tematy czy twórców, ale poruszy też wrażliwość widzów. Od skromnych, kontemplacyjnych filmów począwszy, przez pełne dobrej energii komedie romantyczne, na zapierających dech w piersi skalą produkcji, wystawnych blockbusterach skończywszy – program 17. Pięciu Smaków dostarczy wielu emocji wszystkim, którzy cenią dobre kino.

Daty i miejsca festiwalu, bilety
17. Azjatycki Festiwal Filmowy Pięć Smaków
15 listopada – 3 grudnia, online
15-21 listopada, Warszawa, Kino Muranów, Kinoteka

Ceny pojedynczych biletów na seanse kinowe:
Bilet normalny - 28 PLN
Bilet normalny dla seniorów - 25 PLN
Bilet zniżkowy (na seanse przed 17:00 w dni powszednie) - 22 PLN
Bilet zniżkowy dla seniorów (na seanse przed 17 w dni powszednie) - 20 PLN
Bilet na otwarcie - 35 PLN

Pojedynczy dostęp online: 22 PLN

Karnet Pięć Smaków Kino+Online, w cenie 350 PLN  – umożliwia wstęp na wszystkie projekcje filmowe (za wyjątkiem uroczystego otwarcia) podczas festiwalu w kinach oraz dostęp do wszystkich filmów na festiwalowej platformie wideo. Liczba dostępnych karnetów jest ograniczona. W programie znajdzie się co najmniej 37 filmów pełnometrażowych.

Karnet Pięć Smaków Online, w cenie 190 PLN – umożliwia dostęp do wszystkich filmów na festiwalowej platformie wideo. Liczba karnetów online jest nielimitowana i będą dostępne w sprzedaży także w trakcie trwania festiwalu. Online dostępnych będzie co najmniej 27 filmów z programu festiwalu.

Sprzedaż karnetów biletów i dostępów vod na stronie piecsmakow.pl.

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Fuks 2
"Fuks 2" - plakat i zdjęcia z kontynuacji kultowego filmu [FOTO]

Brawurowe sceny akcji, emocjonująca fabuła, zabawne dialogi i gwiazdorska obsada!

Popularne