Filmy
zycie704d8adfc48c4cd0c8ad3f4f5e1ee668.jpg

Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową

Ocena: 5

Opis filmu

Tomasz dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Prosi byłą żonę Annę, by sfinansowała jego operację w Paryżu. Niestety na ratunek jest już za późno. Pozostaje czekanie na śmierć i szukanie kogoś, kto pomógłby pojąć i zaakceptować sam fakt przemijania.

Opis: Wikipedia

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu: reżyseria, scenariusz, muzyka, zdjęcia. Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (2000).

Twórcy filmu

Obsada filmu

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (2000).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (2000).

Zdjęcia, kadry z filmu

Zdjęcia do filmu: Edward Kłosiński. Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (2000).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (2000).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" (2000).

Więcej

Spodobał Ci się film "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową"? Szukasz innych filmów z tego samego roku, gatunku albo produkcji / kraju? Zobacz: filmy z 2000 roku, filmy z gatunku dramat, filmy z gatunku dramat z 2000 roku, filmy polskie (Polska), filmy polskie z 2000 roku, filmy polskie z gatunku dramat, filmy polskie z gatunku dramat z 2000 roku.

Inne filmy tego reżysera

Inne filmy twórców Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową

Aktorzy w tym filmie zagrali również

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi