Filmy
7862829.3845235003279239f790e888c033ebf5d.jpg

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica LasseMajas Detektivbyra - Det forsta mysteriet

Ocena:
  • Gatunek: Familijny
  • Produkcja: Szwecja
  • Dystrybucja: Stowarzyszenie Nowe Horyzonty
  • Czas trwania: 95 min
  •  
  • Premiera polska: 2019-03-08
  • Premiera świat: 2018-06-01

Opis filmu

Bohaterowie popularnej serii filmów otrzymują pierwsze poważne zlecenie. Konkurs Hammarabi ma szansę stać się wielkim wydarzeniem w szkole w Valleby. Nagrodą jest starożytna księga, w której spisano zasady rozwiązywania sporów. Tuż przed rozpoczęciem konkursu książka znika w tajemniczych okolicznościach. Bez niej konkurs nie może się odbyć! Uczniowie szykowaliby się na próżno, a w dodatku szkoła straciłaby swój prestiż. Od początku zaangażowani w sprawę Lasse i Maia podejmują próbę odnalezienia zguby. Energiczna i przebojowa dziewczynka jest zupełnym przeciwieństwem nieśmiałego Lasse. Czy dzieci dojdą po nitce do kłębka do finału sprawy i jak w rozwiązaniu zagadki pomoże im biała gołębica? (kinodzieci.pl)

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica " (2018).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica " (2018).

Zdjęcia, kadry z filmu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica " (2018).

Obsada i twórcy filmu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie filmu "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica " (2018).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica " (2018).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica " (2018).

Więcej

Spodobał Ci się film "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica "? Szukasz innych filmów z tego samego roku, gatunku albo produkcji / kraju? Zobacz: filmy z 2018 roku, filmy z gatunku familijny, filmy z gatunku familijny z 2018 roku, filmy szwedzkie (Szwecja), filmy szwedzkie z 2018 roku, filmy szwedzkie z gatunku familijny, filmy szwedzkie z gatunku familijny z 2018 roku.
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi