Dzieje się - Kino

Zobacz fotorelację z uroczystej premiery filmu "Reakcja łańcuchowa" [FOTO]

2017-12-05 12:53:07

4 grudnia 2017 w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Reakcja łańcuchowa” w reżyserii wielokrotnie nagradzanego Jakuba Pączka. Nowe dzieło producentów „Jesteś Bogiem” i „Sali samobójców”, to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia trójki trzydziestolatków, będących o krok od życiowego przełomu, który na zawsze odmieni ich świat. Na czerwonym dywanie, obok reżysera, pojawili się aktorzy: Janusz Chabior, Małgorzata Mikołajczak, Tomasz Włosok, Bartosz Gelner i Malwina Buss, autor zdjęć – Piotr Śliskowski i pełniący funkcję producenta – Filip Bajon. Wśród gości specjalnych imprezy znaleźli się, m.in.: Agnieszka Kawiorska, Aleksandra Hamkało, Kinga Burzyńska i Roma Gąsiorowska.

Zobacz zdjęcia z premiery>>

Reakcja łańcuchowaFilm „Reakcja łańcuchowa” znalazł się w prestiżowym gronie produkcji nominowanych do Złotych Lwów 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na ekrany kin „Reakcja łańcuchowa” wejdzie w najbliższy piątek, 8 grudnia.

Opis filmu

Marta kończy 30 lat i wkrótce ma wziąć ślub z Adamem. Jej przyszły mąż pochodzi z bogatego domu, ale jest zupełnie zdominowany przez charyzmatyczną i odnoszącą sukcesy matkę. Sytuacja młodych dodatkowo komplikuje się, gdy do opinii publicznej przedostaje się informacja o zaginięciu byłej dziewczyny Adama. Zakrojone na szeroką skalę poszukiwania Kasi szybko stają się tematem numer jeden wiadomości w kraju. A policyjne śledztwo w różnym stopniu dotyka nie tylko przyszłych małżonków, ale również ich bliskich, w tym – siostrę Marty – Asię oraz najlepszego przyjaciela pary, Pawła – niespełnionego filmowca, dla którego jedyną perspektywą zarobku stała się branża pornograficzna. Z czasem wydarzenia, które miały swój początek na urodzinowym przyjęciu-niespodziance, które mężczyźni zorganizowali Marcie, uruchomią spiralę tragicznych wydarzeń. W gęstniejącej atmosferze wzajemnych podejrzeń i oskarżeń nic nie będzie takie, jak mogłoby się na początku wydawać…ip

fot. Katarzyna Wyrozębska/materiały prasowe

Słowa kluczowe: zdjęcia, film, kino, aktorzy, obsada

Reakcja łańcuchowa - premiera filmu (10)

Reakcja łańcuchowa - premiera filmu  - Zdjęcie nr 1
Reakcja łańcuchowa - premiera filmu  - Zdjęcie nr 2
Reakcja łańcuchowa - premiera filmu  - Zdjęcie nr 3
Reakcja łańcuchowa - premiera filmu  - Zdjęcie nr 4
Reakcja łańcuchowa - premiera filmu  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
41 dni nadziei
"41 dni nadziei", czyli miłość w obliczu sztormu. Zobacz polski zwiastun! [WIDEO]

Shailene Woodley i Sam Claflin w nowym filmie twórców "Everestu".

Dziedzictwo. Hereditary
Poznaj rodzinę Grahamów z horroru "Dziedzictwo. Hereditary" [WIDEO]

Film został okrzyknięty najstraszniejszym horrorem od czasów "Egzorcysty".

Muzykanci - film 2018
Michalina Olszańska i Halina Mlynkova w filmie "Muzykanci" [WIDEO]

To film, który powstał z miłości do kina i muzyki. Zobacz zwiastun i zdjęcia!

Polecamy
Noc z Almodovarem albo wiele kawy
Noc z Almodovarem albo wiele kawy Kraków

Kolejny już Enemef... tym razem jego tematem przewodnim była twórczość Pedro Almodóvara, jednego z najsławniejszych reżyserów świata.

Najlepsze filmy ostatnich miesięcy (RANKING)
Najlepsze filmy ostatnich miesięcy (RANKING)

Chociaż w tym roku trudno jednym tchem wymieniać Oscarowych pewniaków, którzy za kilka lat mogą stać się klasyką kina, to jednak bez problemu można wyróżnić 25 najciekawszych propozycji ostatnich miesięcy.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
41 dni nadziei
"41 dni nadziei", czyli miłość w obliczu sztormu. Zobacz polski zwiastun! [WIDEO]

Shailene Woodley i Sam Claflin w nowym filmie twórców "Everestu".

Dziedzictwo. Hereditary
Poznaj rodzinę Grahamów z horroru "Dziedzictwo. Hereditary" [WIDEO]

Film został okrzyknięty najstraszniejszym horrorem od czasów "Egzorcysty".