Dzieje się - Kino

Wiktoria Gąsiewska nago w filmie "Krime Story. Love Story" [WIDEO]

2022-01-28 11:50:02

Wiktoria Gąsiewska wciela się w jedną z głównych ról w filmie „Krime Story. Love Story”. Grana przez nią Kamila zakochuje się na zabój w Krimie - starszym od niej mężczyźnie z trudną przeszłością. Miłość trafia ich prosto w serce. W jednej ze scen młoda aktorka gra nago. Chcecie to zobaczyć w kinie? Okazja będzie już od 11 lutego 2022 roku.

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska jako Kamila

Kamila, w którą wciela się Wiktoria Gąsiewska, to dziewczyna z dobrego domu. Rodzice spełniają wszystkie jej zachcianki, ale nie wiedzą, jak naprawdę wygląda jej życie. Przyjaźni się z Magdą (Klaudia Halejcio) i Basią (Nicole Bogdanowicz). Wspólnie imprezują, nie stronią od używek, trzymają się z lokalnym półświatkiem. Jedno z wyjść do klubu mogło zakończyć się dla niej tragicznie, gdyby nie to, że na jej drodze pojawił się Krime (Cezary Łukaszewicz). Szybko się w nim zakochuje. Mimo różnicy wieku, parę łączy silne uczucie, oboje tracą dla siebie głowę. Po czasie okazuje się, że Krime’a z ojcem Kamili łączy mroczna przeszłość. Miłość komplikuje wszystko i nawet taki facet, jak Krime, którego nie usidliła wcześniej żadna kobieta, będzie musiał wybrać, co jest dla niego najcenniejsze i najważniejsze w życiu.

Wiktoria Gąsiewska nago w filmie "Krime Story. Love Story"

- W tym filmie nie ma scen stricte seksualnych, ale rzeczywiście pojawia się nagość. To zawsze jest trudne. Przed kamerą są dwie osoby, ale wokół jest mnóstwo innych ludzi. Wszyscy podeszli do tego z dużą uwagą, pokorą i serdecznością. Pamiętam, że w którymś momencie reżyser ustalił z Wiktorią, że ona rozbierze się w jednym z ujęć. Mnie o tym nie poinformowano, więc gdy zaczęliśmy kręcić tę scenę, odwróciłem się i zawstydziłem, co widać w filmie. I to bardzo współgrało z tym, co czuł wtedy Krime. Dla niego ważna była sama obecność jego ukochanej, nie myślał wówczas o cielesności. Czuł, że ta dziewczyna jest trochę jak anioł, który spadł mu z nieba w trudnym dla niego momencie. Widząc ją nagą, bardziej chciał ją przytulić, niż wchodzić w jakiś silny erotyzm - wspomina Cezary Łukasiewicz, odtwórca głównej roli w „Krime Story. Love Story”.

- Myślę, że gdyby Krime nie poznał Kamili, granej przez Wiktorię Gąsiewską, to nie poradziłby sobie z powrotem do rzeczywistości po tym, co przeżył. Okazuje się, że wreszcie ma dla kogo żyć. Ona jest dla niego darem, na który prawdopodobnie sobie nie zasłużył - dodaje aktor.

Czy historia Krime’a i Kamili skończy się happy endem? Czy, wbrew wszystkim i wszystkiemu, będą razem? O tym widzowie będą mogli przekonać się już niebawem.

Tymczasem przypominamy, że Wiktoria Gąsiewska wystapiła też w rozbieranej scenie w horrorze "W lesie dziś nie zaśnie nikt".

MD/ip

fot. screen youtube.com/Global Studio

Słowa kluczowe: film, 2022, premiera, aktorka, role

Krime Story. Love Story - zdjęcia z filmu (18)

Krime Story. Love Story - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 1
Krime Story. Love Story - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 2
Krime Story. Love Story - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 3
Krime Story. Love Story - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 4
Krime Story. Love Story - zdjęcia z filmu  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Film KOS
Plejada gwiazd w superprodukcji o Tadeuszu Kościuszce. Powstaje film "Kos"

Film "Kos" ma być wypełniony wartką akcją i emocjami.

IO film 2022
"IO" Jerzego Skolimowskiego walczy o Złotą Palmę w Cannes

Film polskiego reżysera ma szanse na prestiżowe nagrody!

Polecamy
Zobacz pierwsze zdjęcia z planu filmu "Najmro"

To film inspirowany prawdziwymi zdarzeniami z życia Zdzisława Najmrodzkiego - króla złodziei i mistrza ucieczek.

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!