Dzieje się - Kino

Piotr Zelt o Ani Przybylskiej. Wolała rodzinę od błysku fleszy

2014-10-07 12:41:22

Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla niej rodzina, a za nic miała błysk fleszy i blichtr wielkich salonów. Kiedy mieszkała w Łodzi, obydwoje często spotykali się na spacerach ze swoimi dziećmi. Aktor żałuje, że nigdy nie mieli okazji zagrać w jednej produkcji.

Była otwarta na  świat, na ludzi. Niczego nie grała, nie udawała, nie kalkulowała. Nie kreowała się na dobrą matkę, bo fajnie to w mediach wygląda. Ona po prostu była dobrą matką. Nie było w tym kiczu, lansu. Niczego nie robiła na siłę. Była osobą szczególną pod każdym względem. Miała niezwykły wdzięk, urodę, talent, poczucie humoru, inteligencję. Przy tym wszystkim była oddana rodzinie i postawiła na nią. Nigdy nie miała problemu z tym, że odstawia swoją karierę na boczny tor, dlatego że miała bardzo precyzyjnie ustawioną hierarchię – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Piotr Zelt.

Zdaniem aktora, Anna Przybylska podbiła serca milionów ludzi  właśnie tą niespotykaną naturalnością i szczerością. Nie tworzyła wokół siebie sztucznych barier, nie traktowała ludzi z dystansem. Była po prostu – zwyczajną niezwyczajną dziewczyną z sąsiedztwa.

Nie znałem się z Anią dobrze, spotykaliśmy się zupełnie przypadkowo. Ania była sąsiadką mojej mamy w Łodzi. To mój dom rodzinny, ja tam często bywam i zdarzało nam się spotykać, ja byłem z córką na spacerze, a Ania z trójką swoich dzieci. Były to bardzo zabawne spotkania, bo ona z tym swoim niesamowitym temperamentem starała się zagarnąć tę gromadkę. Kipiała pozytywną energią. Myślę, że to jest fenomen Ani – wspomina Piotr Zelt.

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku aktor wspomina: - Wesoła power mama. Krzyczała do mnie: cześć Zeluuuu! Lubiłem te spotkania i rozmowy – wesołe, niebanalne, pełne inteligentnych zaczepek i prowokacji słownych. Nie rozmawiała o byle czym, ale zawsze na temat, który mnie i ją interesował. Aktor żałuje, że nigdy nie udało im się spotkać na planie filmowym.

Z żalem stwierdzam, że nigdy nie miałem okazji z nią pracować, a ponieważ byłem pod wrażeniem jej talentu, temperamentu, uroku, to chciałem z nią zagrać, bo uwielbiam takie aktorki. Wiedziałem, że z nią dobrze by się grało, ale nie było szansy – mówi Piotr Zelt.

Aktor podkreśla, że Anna Przybylska miał niewiarygodny dar obdarowywania ludzi pozytywną energią. Po spotkaniu z nią, przez długi czas na jego twarzy utrzymywał się uśmiech.

 – Zagrała sporo ról komediowych, zresztą świetnych, bo komedia jest niedocenianą przez krytyków, ale dosyć trudną formą, jest takim poligonem dla aktorów, a ona się świetnie w tym sprawdzała. Trudno żeby nie, bo ona miała dystans do samej siebie, miała poczucie humoru na własny temat – dodaje Piotr Zelt.Źródło: newseria.pl

Słowa kluczowe: anna przybylska, piotr zelt

Anna Przybylska (9)

Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 1
Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 2
Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 3
Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 4
Anna Przybylska  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Anna - film 2019
Szpiegowska rekrutacja we fragmencie filmu "Anna" Luca Bessona [WIDEO]

Zdesperowana dziewczyna zostaje zrekrutowana przez KGB.

BÃłl i blask
"Ból i blask" Pedro Almodóvara w programie 19. MFF Nowe Horyzonty

Festiwal odbędzie się we Wrocławiu w dniach 25 lipca - 4 sierpnia 2019.

"Małe kobietki" ponownie w kinach. Gwiazdorska obsada!

Opublikowano pierwsze zdjęcia z filmu.

Polecamy
"Byzuch" - nowy obraz Klubu Filmu Niezależnego
"Byzuch" - nowy obraz Klubu Filmu Niezależnego Zabrze

Klub Filmu Niezależnego zakończył pracę nad czwartym śląskim filmem Eugeniusza Klucznioka i Mirosława Ropiaka pt. "Byzuch, czyli odwiedziny".

Ostatni seans kina Malta
Ostatni seans kina Malta Poznań

9 maja ostatni raz po 52 latach będzie można zasiąść w fotelach kina Malta.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Anna - film 2019
Szpiegowska rekrutacja we fragmencie filmu "Anna" Luca Bessona [WIDEO]

Zdesperowana dziewczyna zostaje zrekrutowana przez KGB.

BÃłl i blask
"Ból i blask" Pedro Almodóvara w programie 19. MFF Nowe Horyzonty

Festiwal odbędzie się we Wrocławiu w dniach 25 lipca - 4 sierpnia 2019.