Dzieje się - Kino

Pełny zwiastun filmu "Aquaman i Zaginione Królestwo". Jason Momoa i Patrick Wilson na wspólnej misji [WIDEO]

2023-09-15 09:20:22

Opublikowano pełny zwiastun filmu „Aquaman i zaginione królestwo”, który do kin wejdzie 20 grudnia 2023 roku. Najnowsza produkcja oparta na komiksach DC została zrealizowana przez Jamesa Wana, a w obsadzie powracają tyakie gwiazdy jak Jason Momoa, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Kidman oraz Amber Heard. Ostatnią z wymienionych widzimy w zapowiedzi przez ułamek sekundy, co może sugerować, że jej rola została radykalnie ograniczona ze względów wizerunkowych.

Dla przypomnienia, polecamy zobaczyć: "Depp kontra Heard", czyli serial Netflix o procesie stulecia [WIDEO]

Aquaman i Zaginione Królestwo

Co pokazuje zwiastun filmu "Aquaman i Zaginione Królestwo"?

Ewidentnie James Wan powraca do tego, co przyniosło sukces pierwszej części przygód Aquamana z 2018 roku. Zobaczymy przepiękny podwodny świat z fantastycznymi istotami i postaciami, a także feerię barw i naturalnie jeszcze bardziej epickie sceny walk oraz bitwę na koniec. Wygląda na to, że tym razem Jason Momoa i Patrick Wilson będą w centrum wydarzeń, a rola Amber Heard będzie mocno drugoplanowa. Widać również, że Black Manta znów będzie głównym złoczyńcą, ale już nie tak łatwym do pokonania jak wcześniej. Nie powinno też brakować scen humorystycznych, opartych na znacznej różnicy charakterów duetu Aquaman-Orm.

Fabuła filmu

Po tym, jak nie udało mu się pokonać Aquamana za pierwszym razem, Black Manta, wciąż napędzany potrzebą pomszczenia śmierci ojca, nie cofnie się przed niczym, aby raz na zawsze pokonać Aquamana. Tym razem Czarna Manta jest potężniejsza niż kiedykolwiek wcześniej i dzierży moc mitycznego Czarnego Trójzębu, który uwalnia starożytną i złowrogą siłę. Aby go pokonać, Aquaman zwróci się do swojego uwięzionego brata Orma, byłego króla Atlantydy, aby zawrzeć nieprawdopodobny sojusz. Razem muszą odłożyć na bok dzielące ich różnice, aby chronić swoje królestwo i ocalić rodzinę Aquamana oraz świat przed nieodwracalną zagładą.

"Aquaman i Zaginione Królestwo" - pełny zwiastun

MD

fot. screen youtube.com/DC

Słowa kluczowe: obsada, fabuła, premiera, DC 2023
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zostaw świat za sobą
Mahershala Ali, Ethan Hawke i Julia Roberts muszą zostawić świat za sobą [WIDEO]

Netflix ekranizuje apokaliptyczną powieść Rumaan Alam.

premiery 2023
13 najciekawszych premier kinowych do końca 2023 roku

Dramaty, sensacje, horrory i animacje.

Uśmiech losu film
"Uśmiech losu" otworzy 39. Warszawski Międzynarodowy Festiwal Filmowy

O czym jest najnowszy film Andrzeja Jakimowskiego?

Polecamy
Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Zostaw świat za sobą
Mahershala Ali, Ethan Hawke i Julia Roberts muszą zostawić świat za sobą [WIDEO]

Netflix ekranizuje apokaliptyczną powieść Rumaan Alam.

premiery 2023
13 najciekawszych premier kinowych do końca 2023 roku

Dramaty, sensacje, horrory i animacje.

Popularne