Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wzgórze nadziei (Cold Mountain)

Wzgórze nadziei

Wzgórze nadziei
Gatunek: Melodramat
Produkcja: USA, Wielka Brytania, Włochy, Rumunia
Dystrybucja: Forum Film Poland Sp. z o.o.
Czas trwania: 148 min
Premiera polska: 2004-02-06
Premiera świat: 2003-12-23
Reżyseria: Anthony Minghella
Scenariusz: Anthony Minghella
Zdjęcia: John Seale
Obsada: Philip Seymour Hoffman ( Wielebny Veasey), Nicole Kidman ( Ada Monroe), Jude Law ( Inman), Natalie Portman (Sara), Renee Zellweger ( Ruby Thewes), Giovanni Ribisi (Junior), Brendan Gleeson ( Stobrod Thewes), Eileen Atkins (Maddy)
 

Opis filmu

Na początku Wojny Secesyjnej mężczyźni z Cold Maoutain w Północnej Karolinie opuścili swe rodzinne strony, by przyłączyć się do armii Konfederatów. Ada (Kidman) czeka na swego ukochanego Inmana (Law). Lecz wojna ciągle trwa, a jej listy pozostają bez odpowiedzi. Ada stara się przetrwać i uchronić swą farmę przed grabieżami i licytacją. Pomaga jej w tym twarda, doświadczona przez życie Ruby (Zellweger). Gdy wojna zbliża się do końca siła ludzkiego ducha zostaje wystawiona na ciężką próbę...

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

 
BLOK PROMOWANY
Weź udział w konkursie i poznaj moc jagód acai!Przetestuj nowe kosmetyki Ziaja polecane w pielęgnacji współcześnie wrażliwej skóry.

Zapowiedzi

Król Artur: Legenda miecza

Reżyser: Guy Ritchie
Gatunek: Fantasy
Produkcja: USA
W kinach od: 16-06-2017

FB dlaMaturzysty.pl reklama