Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Ten niezręczny moment (That Awkward Moment)

Ten niezręczny moment

Ten niezręczny moment
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Dystrybucja: Best Film
Czas trwania: 94 min
Premiera polska: 2014-02-28
Premiera świat: 2014-01-29
Reżyseria: Tom Gormican
Scenariusz: Tom Gormican
Muzyka: Tom David
Zdjęcia: Brandon Trost
Obsada: Zac Efron (Jason), Jessica Lucas (Vera), Imogen Poots ( Ellie), Michael B. Jordan ( Mikey), Miles Teller (Daniel), Addison Timlin (Alana), Mackenzie Davis ( Chelsea)
 
GALERIA ZDJĘĆ: Niezręczny moment (12)

Opis filmu

Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie "I co dalej?". Potem jest już tylko gorzej – tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) i Mikey (Michael B. Jordan) – trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikeyego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać laski, ale żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać?

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama