Filmy
sasiedzi207f471341f35d50877f2d8daa3bb8c3.jpg

Sąsiedzi Neighbors

Ocena: 4
 • Gatunek: Komedia
 • Produkcja: USA
 • Dystrybucja: United International Pictures Sp z o.o.
 • Czas trwania: 91 min
 •  
 • Premiera polska: 2014-05-09
 • Premiera świat: 2014-05-08
 •  
 • Reżyseria: Nicholas Stoller

Opis filmu

SETH ROGEN (To już jest koniec, Pół na pół), ZAC EFRON (Szczęściarz, Ten niezręczny moment), ROSE BYRNE (Druhny, Naznaczony) oraz reżyser NICHOLAS STOLLER (Chłopaki też płaczą, Idol z piekła rodem) połączyli siły na planie filmu Sąsiedzi, komedii opowiadającej historię młodej pary z dzieckiem zmuszonej do zamieszkania w sąsiedztwie studenckiego bractwa.

Wszystko wskazuje na to, że świeżo upieczeni rodzice, Mac (Rogen) i Kelly Radner (Byrne) spełniają właśnie swój amerykański sen - mają śliczną córeczkę i dom na przedmieściu.
 
Kiedy Mac i Kelly odkrywają, że ich nowi sąsiedzi to kilkunastu studentów z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders (Efron), usiłują jak najlepiej wykorzystać tę dziwaczną sytuację. Imprezy organizowane przez bractwo stają się jednak coraz głośniejsze i obie strony zaczynają bronić swojego terytorium. Staje się jasne, że albo studenci opuszczą dom albo młode małżeństwo straci resztki zdrowia psychicznego. Rozpoczyna się epicka sąsiedzka wojna.

W filmie Sąsiedzi zobaczymy także DAVE’A FRANCO (21 Jump Street) jako Pete’a, czarującego wiceprezesa bractwa; CHRISTOPHERA MINTZ-PLASSE (To już jest koniec) jako Scoonie’go, najbardziej nieprzewidywalny członka bractwa; JERRODA CARMICHAELA (serial The Goodwin Games) – łatwo wpadającego w zakłopotanie Garfa oraz CRAIGA ROBERTSA (Jane Eyre) w roli studenta o dziwnym przezwisku Assjuice. Po „dorosłej” stronie ogrodzenia pozostają IKE BARINHOLTZ (The Mindy) w roli Jimmy’ego, niedojrzałego przyjaciela i współpracownika Maca tęskniącego za byłą żoną; CARLA GALLO (Supersamiec) jako dziko imprezująca Paula, była żona Jimmy’ego, która tęskni za czasami, kiedy poznała zabawowych Maca i Kelly; LISA KUDROW (Łatwa dziewczyna) – dr Carol Gladstone, dziekan miejscowego uniwersytetu, która nie może poradzić sobie z imprezującymi członkami bractwa.

Film powstał w oparciu o scenariusz debiutujących ANDREW JAY COHENA i BRENDANA O’BRIENA, którzy pełnili także funkcję producentów wykonawczych. Producentami filmu obok Seta Rogena, zostali EVAN GOLDBERG (Supersamiec, To już jest koniec) i JAMES WEAVER (Mama i ja, To już jest koniec). Zdjęcia - BRANDON TROST (To już jest koniec). Scenografia - JULIE BERGHOFF (Wszystko w porządku, Obecność). Montaż - ZENE BAKER (To już jest koniec). Kostiumy - LEESA EVANS (Druhny). Muzyka - MICHAEL ANDREWS (Gorący towar). Producenci wykonawczy - NATHAN KAHANE (To już jest koniec), JOE DRAKE (Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia) i BRIAN BELL (22 Jump Street).

Zdjęcia, kadry z filmu

Najciekawsze zdjęcia (kadry) z filmu "Sąsiedzi" (2014).

Sąsiedzi (5)

Sąsiedzi - Zdjęcie nr 1
Sąsiedzi - Zdjęcie nr 2
Sąsiedzi - Zdjęcie nr 3
Sąsiedzi - Zdjęcie nr 4
Sąsiedzi - Zdjęcie nr 5

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Sąsiedzi" (2014).

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Sąsiedzi" (2014).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Sąsiedzi" (2014).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Sąsiedzi" (2014).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Sąsiedzi" (2014).
 • Moja opinia [0]
  Adam
  2014-05-24 00:07:16
  Film na poziomie prymitywnej rozrywki dla gawiedzi gimnazjalnej i to niskiego poziomu. Prymitywny, pusty, obraza dla szanującego się widza. Po pół godzinie znoszenia tej nędznej produkcji wyszedłem klnąc z powodu straty pieniędzy, które można było spożytkować lepiej. Ludzi, którzy szukają w kinie czegoś wartościowego lub dobrej rozrywki przestrzegam: strata pieniędzy i czasu.

Inne filmy tego reżysera

Aktorzy w tym filmie zagrali również

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!