Wybierz miasto
Kino Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

40-letni prawiczek (The 40 Year-Old Virgin)

40-letni prawiczek

40-letni prawiczek
Gatunek: Komedia romantyczna
Produkcja: USA
Dystrybucja: United International Pictures
Czas trwania: 116 min
Premiera polska: 2005-10-28
Premiera świat: 2005-08-11
Reżyseria: Judd Apatow
Scenariusz: Steve Carell, Judd Apatow
Muzyka: Lyle Workman
Zdjęcia: Jack N. Green
Obsada: Elizabeth Banks (Beth), Seth Rogen (Cal), Steve Carell (Andy Stitzer), Leslie Mann (Nicky), Paul Rudd (David), Romany Malco (Jay), Catherine Keener (Trish)
 

Opis filmu

Andy Stizer (Steve Carell) ma już 40 lat a nadal ominęło go parę rzeczy w życiu. Ma spokojną pracę w sklepie z elektroniką, przytulne mieszkanko i kolekcję figurek. Ale istnieje taka rzecz, która do tej pory była dla niego tabu... Andy jeszcze nigdy nie uprawiał seksu, nawet przez przypadek. Czy to coś strasznego? Dla Andy'ego nie bardzo, ale dla jego kolegów z pracy, wręcz przeciwnie. A ponieważ uważają go za fajtłapę, postanawiają pomóc za wszelka cenę. Niestety nic się nie udaje, dopóki Andy nie spotka Trish (Catherine Keener), czterdziestoletniej matki trojga dzieci. Kumple są wniebowzięci, mając nadzieję, że coś wreszcie zaiskrzy... dopóki nie dowiedzą się o układzie jaki zawarli przyszli kochankowie!

 
Komentarze i opiniedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

FB dlaMaturzysty.pl reklama