Dzieje się - Kino

Jean Dujardin - przystojniak znad Sekwany znowu podbija serca! [CYTATY]

2016-07-13 12:13:31

Znany wszystkim z niekonwencjonalnego "Artysty"(2011) Jean Dujardin, powraca na ekrany w nowej komedii Laurenta Tirada ("Mikołajek") pt. "Facet na miarę". Francuski aktor staje się w nim czarującym, zabawnym mężczyzną o wielkim sercu. Jak sam przyznaje, taki też jest w życiu.

Przeczytaj złote myśli francuskiego Casanovy!>>

Jedyny francuski zdobywca Oscara, określany jest jako "Jean z Księżyca" - człowiek o wdzięku, wyobraźni i fantazji dziecka. Cieszą go małe rzeczy i prostota. Jak wspomina w jednym z wywiadów: "Jestem szczęśliwy, gdy widzę uśmiech córki i spełnienie żony. Gdy mogę iść po oliwę do spożywczego. Albo zjeść tabliczkę czekolady."

Mimo, że we Francji cieszy się ogromną sławą ceni sobie spokojny czas z najbliższymi w swoim domu, na południu jego ojczyzny.

Przystojny Francuz uchodzi za kobieciarza, lecz nie miał szczęścia w miłości. Pierwsze małżeństwo z Gaelle rozpadło się w 2001. Ma z nią dwóch synów, Jules and Simona. Kolejne, z Alexandrą Lamy rozpadło się trzy lata temu. Obecnie aktor związany jest z Natalie Pechalat, z która ma córkę o imieniu Jeanne.

Najnowszy film z Dujardinem, pt. "Facet na miarę" w kinach od 15 lipca!

ZS/ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Jean Dujardin, Artysta, aktor, film, facet na miarę

Cytaty Jean'a Dujradin'a (11)

Cytaty Jean'a Dujradin'a  - Zdjęcie nr 1
Cytaty Jean'a Dujradin'a  - Zdjęcie nr 2
Cytaty Jean'a Dujradin'a  - Zdjęcie nr 3
Cytaty Jean'a Dujradin'a  - Zdjęcie nr 4
Cytaty Jean'a Dujradin'a  - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
"Połów szczęścia w Jemenie" przedpremierowo!
"Połów szczęścia w Jemenie" przedpremierowo!

„Połów szczęścia w Jemenie” wejdzie do regularnej dystrybucji 20 kwietnia, ale już w najbliższy piątek – 13 kwietnia – w całej Polsce film zobaczyć będzie można na pokazach przedpremierowych.

Nowy film autorki "Trzech kumpli"
Nowy film autorki "Trzech kumpli"

Para nieznajomych. Bardzo silnie się przyciagają.

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane