Kino
Wirtualny Studencki Nocny Klub Filmowy: Nie jestem twoim murzynem

Wirtualny Studencki Nocny Klub Filmowy: Nie jestem twoim murzynem

  • 2020-04-02, , godzina 21:00
  • wstęp wolny

Opis

#Zostańwdomu i bądź w kinie! Zapraszamy studentów z całej Polski do udziału w kolejnej zdalnej odsłonie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Tym razem zmierzą się oni z nominowanym do Oscara, poruszającym dokumentem Nie jestem twoim murzynem. Wstęp do filmu oraz dyskusja po domowym seansie odbędą się za pośrednictwem platformy internetowej.

Kino to przede wszystkim miejsce spotkań, wokół którego skupia się społeczność wielbicieli X muzy, pragnących przeżywać emocje wspólnie z innymi. To przestrzeń dyskusji, zachęcającej do przemyśleń i refleksji oraz poznania bliżej innych miłośników filmu.

Mimo bezprecedensowych warunków, Kino Pod Baranami nie zawiesza swojej misji i organizuje serię internetowych spotkań filmowych, którym towarzyszą wirtualne prelekcje oraz dyskusje.

W czwartek, 2 kwietnia studencki Nocny Klub Filmowy zaprasza na kolejną wirtualną odsłonę swoich spotkań. Na domowych ekranach pojawi się wybrany w drodze głosowania dokument Nie jestem twoim murzynem Raoula Pecka. W niezwykle oryginalnej formie przedstawia on zmagania czarnoskórych obywateli USA z niesprawiedliwością i dyskryminacją. Narratorem filmu jest znany aktor, Samuel L. Jackson.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Profil Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego na Facebooku (tam więcej informacji):
facebook.com/StudenckiNocnyKlubFilmowy

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Liam Neeson i Micheal Richardson
Włoskie wakacje - recenzja

Słoneczna Toskania i Liam Neeson w komediowym wydaniu. Dowiedz się, czy warto obejrzeć ten film.