Kino
Walentynki w stylu VIP w Cinema City

Walentynki w stylu VIP w Cinema City

  • 2020-02-14
  • lista kin na: cinema-city.pl

Opis

Co zrobić, by walentynkowy wieczór uczynić niezapomnianym? Oczywiście zabrać ukochaną osobę do kina! Cinema City oferuje najnowsze premiery filmowe w ten pełen miłości dzień, a wspólny seans w strefie VIP z pewnością będzie cudownym początkiem romantycznego wieczoru. Ponadto, czekają stacje live cooking z niesamowitymi smakołykami. W końcu przez żołądek do serca! Bilety na walentynkowe seanse są już dostępne w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Wspólne wyjście do kina w święto zakochanych to wspaniały pomysł, by sprawić radość najukochańszej osobie i poczuć, że miłość jest wokół nas. A strefa VIP Cinema City jest idealnym miejscem na romantyczną randkę. Oprócz najnowszych premier filmowych na zakochanych czekają przekąski barowe bez żadnych ograniczeń oraz dania ciepłe i zimne, sałatki i napoje, które dostępne są na 30 minut przed wybranym seansem. Tego dnia w Cinema City dostępne będą również stacje live cooking, w których podawane będą mini burgery z pysznymi dodatkami i frytkami oraz strudel jabłkowy z lodami i bitą śmietaną.

A na ekranach niesamowite premiery:

• „Ptaki Nocy” ze zjawiskowo pokręconą Harley Quinn, która dołącza do grona równie zwariowanych superbohaterek, by wspólnie znaleźć i uratować poszukiwaną dziewczynę, zanim zrobi to ich wróg.
• „365 dni” dla widzów 18+, który nie jest kolejną komedią romantyczną, a opowieścią o pożądaniu i pragnieniach. Syn bossa mafijnego porywa kobietę i daje jej 365 dni na pokochanie go.
• „Zenek” – film dla fanów Zenka Martyniuka, oparty na jego życiorysie. Podczas seansu widzowie zobaczą historię chłopaka z Podlasia, który podąża za marzeniami, by śpiewać i bawić tłumy.

Zabierz swoją walentynkę do kina i spędźcie niezapomniane chwile w strefach VIP. Seans filmowy z domieszką luksusu to świetny pomysł na romantyczną randkę! Zapraszamy do Cinema City Wroclavia i Bonarka.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 48 zł lub 57 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kino Kobiet w Heliosie
Powraca cykl Kino Kobiet w Heliosie

Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla pań.

Javicia Leslie
Javicia Leslie z główną rolą w serialu "Batwoman"

Aktorka zastępuje Ruby Rose, która odchodzi z serialu The CW.

Konkurs Ziaja