Kino
Oscarowy poniedziałek w Multikinie

Oscarowy poniedziałek w Multikinie

  • 2020-02-10
  • lista kin na: www.multikino.pl

Opis

92. ceremonia wręczenia Oscarów za rok 2019 będzie miała miejsce 9 lutego br. w Dolby Theatre w Hollywood.  Z tej okazji Multikino w poniedziałek, 10 lutego br. zaprasza na seanse trzech nominowanych filmów: „Bożego ciała", „Jokera" oraz „1917".

W tym roku najwięcej nominacji - aż jedenaście - otrzymał film „Joker". Dziesięć nominacji otrzymały  między innymi filmy „1917" i „Pewnego razu... w Hollywood".  Wyświetlane w tej chwili na wielkim ekranie Multikina produkcje „Jojo Rabbit" i „Małe kobietki" otrzymały po sześć nominacji. Natomiast w kategorii najlepszy film międzynarodowy/nieanglojęzyczny o Oscara powalczy „Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy.

Produkcje „Boże Ciało”, „Joker” oraz „1917” najlepiej oglądać wielokrotnie, bowiem za każdym razem widz może odkryć w nich coś nowego. Historia chłopaka, który w małej miejscowości podaje się za księdza, opowieść o narodzinach najsłynniejszego komiksowego złoczyńcy w historii, niebezpieczna wyprawa za linię wroga pośród wojennego koszmaru - o tych filmowych doświadczeniach widzowie będą rozmawiali latami!

W oscarowy poniedziałek, 10 lutego Multikino zaprasza na seanse „Bożego ciała", „Jokera" oraz „1917". Bilety można nabyć w kasach biletowych kin, online na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kino Kobiet w Heliosie
Powraca cykl Kino Kobiet w Heliosie

Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla pań.

Javicia Leslie
Javicia Leslie z główną rolą w serialu "Batwoman"

Aktorka zastępuje Ruby Rose, która odchodzi z serialu The CW.

Konkurs Ziaja