Kino
Mistrzowie Kina Mastercard w Multikinie: Łowca androidów

Mistrzowie Kina Mastercard w Multikinie: Łowca androidów

  • 2019-12-23, , godzina 19:30
  • lista kin na: www.multikino.pl

Opis

23 grudnia Multikino proponuje natomiast okołoświąteczny powrót do klasyki, opowiadającej jednak o czasach nam współczesnych.

Akcja „Łowcy androidów” Ridleya Scotta rozpoczyna się dokładnie 20 listopada 2019 roku. Wizja świata, który ludzie dzielą z replikantami, zaprezentowana przez Scotta od lat emocjonuje kolejne pokolenia kinomanów. Wiele motywów z tego filmu na dobre zadomowiło się w popkulturze. Akcja rozpoczyna się dokładnie 20 listopada 2019 roku, w duszącym się od smogu Los Angeles, w którym Rick Deckard (Harrison Ford) tropi ukrywających się nielegalnie na Ziemi replikantów – uciekinierów z pozaziemskiej kolonii. Jak wizja 2019 roku sprzed prawie czterech dekad wypada dziś, ile z elementów w niej obecnych towarzyszy nam w codzienności, a co w ogóle się nie sprawdziło? O tym będziecie mogli przekonać się w Multikinie już 23 i 30 grudnia o godz. 19:30.

Filmy w Cyklu prezentowane są w kinach sieci Multikino w: Warszawie (kina na Targówku i Ursynowie), Poznaniu (Multikino Malta), Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Wrocławiu, Rzeszowie, Olsztynie, Pruszkowie, Łodzi, Lublinie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy i Kielcach.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kino Kobiet w Heliosie
Powraca cykl Kino Kobiet w Heliosie

Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla pań.

Javicia Leslie
Javicia Leslie z główną rolą w serialu "Batwoman"

Aktorka zastępuje Ruby Rose, która odchodzi z serialu The CW.

Konkurs Ziaja