Kino
Maraton Avengers w Cinema City

Maraton Avengers w Cinema City

  • 2019-04-24
  • lista kin na: cinema-city.pl

Opis

Już 24 kwietnia czeka nas wieczór fantastycznej akcji! Po raz kolejny Cinema City umożliwia wszystkim kinomaniakom obejrzenie kultowych produkcji, tym razem podczas maratonu filmów Avengers! Tylko tutaj będziesz miał niepowtarzalną okazję obejrzeć dwie części popularnej serii: Avengers: Wojna bez granic i premierowo Avengers: Koniec gry, również w salach IMAX® oraz VIP. Takiego wydarzenia nie można przegapić!

Wyjątkowa fabuła, wciągający, pełen akcji scenariusz, a do tego świetna muzyka towarzysząca walkom o losy Ziemi – to gwarantowana dawka emocjonujących przeżyć, jakich widz może doświadczyć podczas seansu! Maraton Avengers jest doskonałą propozycją dla wszystkich fanów filmów science-fiction tworzonych na podstawie serii kultowych komiksów Marvel Comics.

Podczas wydarzenia w Cinema City wyświetlone zostaną dwie ostatnie części kultowych Avengers. „Avengers: Wojna bez granic”, przedstawia superbohaterów walczących z potężnym Thanosem, który pragnie dokonać masowej zagłady. Avengersi będą musieli poświęcić wszystko, by pokonać tyrana. Ale to jeszcze nie koniec! Kolejnym seansem będzie premierowa część „Avengers: Koniec gry”, ukazująca dalsze losy szalonego Thanonsa. Widzowie będą świadkami zaciętej walki superbohaterów z bezwzględną postacią, która zdołała wymazać połowę życia we Wszechświecie. Czeka nas prawdziwe starcie na śmierć i życie! Jak zakończy się ostateczny pojedynek Mścicieli z podstępnym Thanosem? Dowiesz się w Cinema City podczas filmowego Maratonu już 24 kwietnia o godzinie 18:30 w wybranych kinach Cinema City oraz w salach IMAX o 16:15.

Widzowie będą mogli obejrzeć seans w najlepszej jakości w wybranych kinach Cinema City również w salach IMAX®. Film wyświetlany na panoramicznym ekranie, z krystalicznie czystym obrazem, o zwiększonej jasności, głębi kolorów i kontraście pozwoli jeszcze mocniej poczuć emocje superbohaterów. Natomiast dla osób oczekujących nieco większej dawki odprężenia serdecznie zapraszamy do wyjątkowej sali VIP, w której będą mogli podziwiać intrygujące zmagania Avengersów przy ulubionych przekąskach dostępnych w otwartym barze oraz w niezwykle wygodnych, elektrycznie regulowanych fotelach premium.

Nie zwlekaj! 2 kwietnia ruszyła przedsprzedaż biletów! Spędź ten wieczór w obecności fantastycznych bohaterów. Przekonaj się sam jak zakończy się zacięta walka!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Niezwykła propozycja
Grand Prix Dolnego Śląska 2019 dla filmu "Niezwykła propozycja"

Poznaliśmy laureatów wrocławskiej edycji 16. Millennium Docs Against Gravity!

Ja teraz kłamię
"Ja teraz kłamię" - tłum polskich gwiazd w przewrotnej grze

Najnowszy film Pawła Borowskiego w kinach już od 28 czerwca!