Kino
Filmowy sylwester w kinach Helios

Filmowy sylwester w kinach Helios

  • 2019-12-31, , godzina 21:45
  • 60zł
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Uroczysty bal, impreza ze znajomymi, a może oglądanie telewizji pod kocem na kanapie? Sieć kin Helios ma znacznie lepszą propozycję spędzenia wyjątkowej, sylwestrowej nocy… w dodatku, w towarzystwie gwiazd. 31 grudnia we wszystkich kinach sieci odbędzie się Nocny Maraton Filmowy, a w nim znajdą się aż dwa zestawy znakomitych filmów, każdy z nich zostanie zaprezentowany przedpremierowo!

Sylwester w kinie Helios to propozycja nie od odrzucenia, tym bardziej, że na kinomanów czekają fantastyczne nowości filmowe! Pierwsza propozycja to ukłon w stronę miłośników polskich produkcji. W premierowym pokazie komedii „Mayday” towarzyszyć nam będą takie gwiazdy jak Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska oraz Weronika Książkiewicz, a w sensacji „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” o najlepsze kino akcji zadbają Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok i Natalia Szroeder.

Drugi wariant sylwestrowego maratonu stworzono natomiast z myślą o fanach dobrego kina zagranicznego. W dramacie „Gorący temat” emocji przez duże E dostarczą wszystkim widzom trzy damskie sławy: Charlize Theron, Nicole Kidman oraz Margot Robbie, a w filmie „Judy” Renée Zellweger wcieli się mistrzowsko i wręcz śpiewająco w artystkę Judy Garland.

3, 2, 1… sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami! Impreza rozpocznie się o godzinie 21:45, a o północy przywitamy Nowy Rok lampką szampana. Do każdego biletu dołączony będzie również kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea). Aby kupić bilety w promocyjnej cenie, należy je nabyć do 23 grudnia w kinowych kasach lub na stronie www.helios.pl/nmf_sylwester19.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kino Kobiet w Heliosie
Powraca cykl Kino Kobiet w Heliosie

Połączenie wyjątkowych pokazów, fantastycznej atmosfery i licznych atrakcji tylko dla pań.

Javicia Leslie
Javicia Leslie z główną rolą w serialu "Batwoman"

Aktorka zastępuje Ruby Rose, która odchodzi z serialu The CW.

Konkurs Ziaja