Kino
El Clásico: Real Madryt vs FC Barcelona w Heliosie

El Clásico: Real Madryt vs FC Barcelona w Heliosie

  • 2019-03-02, , godzina 20:40
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Są w Europie drużyny, na których pojedynek czeka się całymi miesiącami, których starcie elektryzuje absolutnie wszystkich kibiców piłkarskich na starym kontynencie. Nie trzeba być ekspertem, żeby wiedzieć, że chodzi o dwa legendarne zespoły: Real Madryt i FC Barcelona.

Helios Sport to wyjątkowy projekt skierowany do kibiców ceniących sobie najwyższe sportowe emocje przeżywane w komfortowych w warunkach sali kinowej. Najwyższa jakość obrazu i dźwięku oraz wygodne fotele gwarantują niezapomniane przeżycia w gronie pasjonatów sportu.

Po druzgocącej październikowej porażce Realu na Camp Nou czas na rewanż. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że „Królewscy” zrobią wszystko, aby zrehabilitować się w oczach swoich kibiców za dotkliwą przegraną - aż 5:1. Jednak czy to wystarczy? Obecnie przewaga punktowa ekipy Ernesto Valverde jest na tyle bezpieczna, że to „Blaugrana” wystąpi na Santiago Bernabeu w roli faworyta.  Pamiętajmy jednak, że ostatecznie to boisko zweryfikuje, kto w tym dniu będzie lepszy... Jedno jest pewne, nie zabraknie emocji i walki. Panie i Panowie, sieć kin Helios zaprasza na „El Clásico”!

Już w najbliższą sobotę w wybranych kinach Helios Widzowie będą mogli doświadczyć piłkarskich emocji sięgających zenitu. Nie ma mowy o „odstawianiu nogi” i braku walki do ostatniego gwizdka. Bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl/el_clasico oraz w kasach wybranych kin Helios w całej Polsce. Ole!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Sophia Lillis w filmie To
Sophia Lillis gwiazdą horroru fantasy "Gretel and Hansel"

Młoda aktorka dała się poznać rolą w filmie "To" z 2017 roku.

Dolnośląskie Centrum Filmowe
Poznaliśmy program 16. Millennium Docs Against Gravity we Wrocławiu Wrocław

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Zobacz, czy rozumiesz świat i czy świat rozumie ciebie".