Kino
Całe szczęście - film z napisami dla osób niesłyszących

Całe szczęście - film z napisami dla osób niesłyszących

  • 2019-03-24
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Już w najbliższą niedzielę sieć kin Helios zaprasza wszystkich widzów na wyjątkowy seans filmu „Całe szczęście”. W odpowiedzi na liczne sygnały płynące od kinomanów, a także wychodząc naprzeciw potrzebom osób niesłyszących, 24 marca najnowsza komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie zostanie wyemitowana w wersji z napisami we wszystkich kinach Helios.

„Całe szczęście” to opowieść o spotkaniu dwójki ludzi z zupełnie różnych światów. Co stanie się, gdy w spokojnym i uporządkowanym życiu Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie pojawi  pełna energii i uroku gwiazda fitnessu Marta (Roma Gąsiorowska)?

Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć tytułowe całe szczęście?

Na niedzielne seanse sieć zaprasza wszystkich widzów. Dzięki dodaniu odpowiednich napisów, osoby z dysfunkcją słuchu będą mogły wspólnie z resztą widowni przeżywać niesamowite, filmowe emocje.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Sophia Lillis w filmie To
Sophia Lillis gwiazdą horroru fantasy "Gretel and Hansel"

Młoda aktorka dała się poznać rolą w filmie "To" z 2017 roku.

Dolnośląskie Centrum Filmowe
Poznaliśmy program 16. Millennium Docs Against Gravity we Wrocławiu Wrocław

Wydarzenie odbędzie się pod hasłem "Zobacz, czy rozumiesz świat i czy świat rozumie ciebie".