Kino
BTS: Yet to Come in Cinemas - na ekranach kin Helios

BTS: Yet to Come in Cinemas - na ekranach kin Helios

  • 2023-02-01, do 2023-02-04
  • lista kin na www.helios.pl

Opis

Środa, 1 lutego to niezwykła data dla fanów K-popu! Tego dnia po raz pierwszy na ekranach wybranych kin Helios zaprezentowany zostanie jedyny w swoim rodzaju muzyczny projekt. Widzowie sieci będą mogli zobaczyć wówczas zespół BTS z zupełnie nowej perspektywy podczas pokazów kinowej wersji koncertu BTS "Yet To Come" wprost z koreańskiego miasta Busan.

Miłośnicy grupy będą mogli dołączyć do RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook w specjalnej kinowej produkcji, zmontowanej oraz zremiksowanej specjalnie z myślą o wyświetlaniu na dużym ekranie. Na widzów czekają unikalne zbliżenia i zupełnie nowy obraz koncertu. Podczas projekcji wyświetlone zostaną największe przeboje grupy, w tym: „Dynamite”, „Butter” i „IDOL”, a także pierwsze wykonanie koncertowe „Run BTS” z najnowszego albumu - Proof.

BTS, znany także jako Beyond the Scene, to południowokoreański siedmioosobowy boys band, uformowany w 2013 przez wytwórnię Big Hit Entertainment. Artyści zdobyli między innymi tytuł „nowego artysty roku” na 2013 MelOn Music Award, 2013 Golden Disk Awards, 2014 Seoul Music Awards i 2014 Gaon Chart K-Pop Awards. W 2017 znaleźli się na piątej pozycji listy najbardziej wpływowych osobistości w Korei Południowej sporządzonego przez „Forbes”, a już rok później znaleźli się na szczycie tej listy.

Cykl Helios na Scenie przygotował dla fanów grupy unikalny seans muzyczny. W dniach 1 oraz 3 i 4 lutego będzie miał miejsce porywający pokaz, który zachwyci wszystkich miłośników BTS w Polsce! Bilety na seanse „BTS: Yet to Come in Cinemas” dostępne są w kasach wybranych kin, a także na stronie www.helios.pl/bts2023 i w aplikacji mobilnej.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!