Kino
Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 7

Bajki z Zamkniętego Teatru rozdz. 7

  • 2020-06-03, , godzina 19:00
  • wstęp wolny
  • http://teatrlalek.wroclaw.pl/live/

Opis

Spółdzielnia Bajek TĘCZA serdecznie zaprasza na kolejny rozdział BAJEK z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Bardzo dziękujemy wszystkim małym Spółdzielcom za prace, które cały czas do nas napływają. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy liczyć na taką ilość rysunków, dźwięków i zdjęć. Dzięki Wam Pani Marysia i cały zespół Spółdzielni mają nad czym pracować.

Najnowszy, 7 rozdział przeczyta dla Was aktor naszego Teatru -Marek Tatko. Jak zwykle będzie mogli go zobaczyć i wysłuchać już 3 czerwca o godz. 19:00. Znajdziecie go na Facebooku i na stronie:

https://teatrlalek.wroclaw.pl/pl/component/sppagebuilder/389-spoldzielnia-bajek 

Spółdzielnia Bajek TĘCZA to wyjątkowy interaktywny projekt, którego pomysł narodził się w czasie pandemii. Z myślą o małych widzach pozbawionych kontaktu z teatrem powstało wirtualne miejsce w sieci, w którym dzieci i dorośli mogą się dzielić wyobraźnią i wspólnie opowiadać BAJKI z ZAMKNIĘTEGO TEATRU. Jej bohaterowie – Najdziwniejsze Stworzenia mieszkające w teatrze - zostali wymyśleni i narysowani przez małych Spółdzielców. Każdy kolejny rozdział jest inspirowany pracami dzieci, które decydują o tym, jak dalej potoczy się opowieść.

PS Przypominamy: jeszcze dziś czekamy na Wasze AUTOPORTRETY!
Możecie do nich dodać kilka słów o sobie – bardzo chcielibyśmy Was lepiej poznać! Skany prac prosimy – jak zawsze – przesyłać na adres mailowy Pani Marysi, czyli: spoldzielnia@teatrlalek.wroclaw.pl Prosimy, pamiętajcie, żeby dołączyć do nich wypełniony formularz.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Nędznicy
"Nędznicy" - nagradzany debiut Ladja Ly już na VOD

Sprawdź, gdzie zobaczyć ten francuski film online!

Eurovision Song Contest: Historia Zespołu Fire Saga
Eurovision Song Contest: Historia Zespołu Fire Saga - recenzja

Czy ten film zastąpi Eurowizję, która w tym roku się nie odbyła?

Konkurs Ziaja