Kino
Andrégo Rieu w kinach Helios

Andrégo Rieu w kinach Helios

  • 2020-03-13, , godzina 18:00
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Cóż może być lepszego od koncertu sławnego skrzypka w 23 kinach Helios? Chyba tylko koncert zagrany we wszystkich kinach sieci w całej Polsce! Sukces pierwszej projekcji zdefiniował potrzebę powtórki oraz rozszerzenia liczby multipleksów, w których rozbrzmiewać będzie znakomita muzyka Andrégo Rieu! W piątek, 13 marca będzie to aż 31 obiektów, a tydzień później (20 marca) skrzypek zagra ze swoją orkiestrą we wszystkich 49 kinach Helios!

André Léon Marie Nicolas Rieu – holenderski król walca, skrzypek, dyrygent i kompozytor, mogący się pochwalić światową sławą, podbił serca widzów kin Helios w styczniu tego roku. Zachwyt nad jego twórczością stał się doskonałym pretekstem do podjęcia decyzji o wyemitowaniu tego wyjątkowego koncertu ponownie, na ekranach kin od Gdańska po Nowy Sącz i od Białegostoku po Gorzów Wielkopolski!

„André Rieu, czyli 70 lat młodości” – tak zatytułowany koncert stanowi ukłon w stronę najważniejszych momentów muzycznych w długiej karierze mistrza. 13 i 20 marca w kinach Helios André opowie o swoim życiu i o miłości do muzyki. Przypomni również fragmenty swoich najwspanialszych wystąpień. „To zadanie było wręcz niemożliwe do wykonania” – zdradził. „Ale ja zawsze wybieram te utwory, które w danym momencie poruszają moje serce. Mam nadzieję, że poruszą i Wasze”.

W podzielonym na dwie części koncercie widzowie usłyszą między innymi autorskie wersje pięknych i dobrze znanych całemu światu utworów jak My Heart Will Go On czy My Way, nie zabraknie też klasyki w postaci walca Nad pięknym modrym Dunajem. Za sprawą doskonałego nagłośnienia – jednej z wizytówek kin Helios – dźwięki zagrają na emocjach kinomanów niczym w Carnegie Hall.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Klub rozwodnikÃłw
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Rozwodnicy, niezależna kobieta, animowani astronauci i pionierka kinematografii.