Kino
Andrégo Rieu w kinach Helios

Andrégo Rieu w kinach Helios

  • 2020-03-13, , godzina 18:00
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Cóż może być lepszego od koncertu sławnego skrzypka w 23 kinach Helios? Chyba tylko koncert zagrany we wszystkich kinach sieci w całej Polsce! Sukces pierwszej projekcji zdefiniował potrzebę powtórki oraz rozszerzenia liczby multipleksów, w których rozbrzmiewać będzie znakomita muzyka Andrégo Rieu! W piątek, 13 marca będzie to aż 31 obiektów, a tydzień później (20 marca) skrzypek zagra ze swoją orkiestrą we wszystkich 49 kinach Helios!

André Léon Marie Nicolas Rieu – holenderski król walca, skrzypek, dyrygent i kompozytor, mogący się pochwalić światową sławą, podbił serca widzów kin Helios w styczniu tego roku. Zachwyt nad jego twórczością stał się doskonałym pretekstem do podjęcia decyzji o wyemitowaniu tego wyjątkowego koncertu ponownie, na ekranach kin od Gdańska po Nowy Sącz i od Białegostoku po Gorzów Wielkopolski!

„André Rieu, czyli 70 lat młodości” – tak zatytułowany koncert stanowi ukłon w stronę najważniejszych momentów muzycznych w długiej karierze mistrza. 13 i 20 marca w kinach Helios André opowie o swoim życiu i o miłości do muzyki. Przypomni również fragmenty swoich najwspanialszych wystąpień. „To zadanie było wręcz niemożliwe do wykonania” – zdradził. „Ale ja zawsze wybieram te utwory, które w danym momencie poruszają moje serce. Mam nadzieję, że poruszą i Wasze”.

W podzielonym na dwie części koncercie widzowie usłyszą między innymi autorskie wersje pięknych i dobrze znanych całemu światu utworów jak My Heart Will Go On czy My Way, nie zabraknie też klasyki w postaci walca Nad pięknym modrym Dunajem. Za sprawą doskonałego nagłośnienia – jednej z wizytówek kin Helios – dźwięki zagrają na emocjach kinomanów niczym w Carnegie Hall.

Polecamy
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Polska Rosja Klich
Mecze Polaków i finał Euro 2020 na dużym ekranie w Multikinie

Zobaczymy wszystkie mecze z udziałem reprezentacji Polski oraz finał Euro 2020!

Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!