Kino
André Rieu w kinach Helios

André Rieu w kinach Helios

  • 2021-12-15
  • lista kin na stronie www.helios.pl

Opis

Niestety, ze śniegiem w grudniu bywa często nie tak, jak byśmy tego chcieli, a przedświąteczną grudniową magię studzi nieco deszcz i szaruga, ale spokojnie – Helios dysponuje odpowiednim remedium, pozwalającym cieszyć się dźwiękami bez względu na dostępność śniegu. „Gwiazdka z André Rieu” – już sam tytuł wydarzenia wybrzmiewa wręcz doskonale!

Dwie daty: 15 grudnia oraz 26 grudnia, ponad dwie godziny świątecznych emocji w najlepszym, bo muzycznym wydaniu – to propozycja wybranych kin Helios na szczyptę grudniowej magii. „Boże Narodzenie i Nowy Rok to moja ulubiona pora roku. Nie ma nic lepszego niż spędzenie jej z przyjaciółmi, rodziną oraz fanami w moim rodzinnym mieście, dlatego zapraszam kinową publiczność z całego świata w piękną podróż do świątecznej krainy czarów” - tymi słowami na seanse zaprasza sam Mistrz.

Tym razem będzie świątecznie, magicznie i bardzo rodzinnie. Jingle Bells, Oh Happy Day czy Mary’s Boy Child to tylko niektóre hity, które usłyszymy w wykonaniu André, jego solistów i Orkiestry Johanna Straussa oraz chóru gospel. Maestro przygotował przepełnione świąteczno-noworoczną atmosferą porywające, magiczne show. Wśród 200 lśniących weneckich kandelabrów i żyrandoli z sopli lodu, wśród łyżwiarzy i zasypanego śniegiem zimowego krajobrazu rozebrzmią tradycyjne kolędy, romantyczne walce oraz inne bożonarodzeniowe przeboje, a koncert ten można zobaczyć wyłącznie w kinie!

Bilety na gwiazdkowy koncert można kupić na stronie www.helios.pl/andre już teraz, hołdując zasadzie „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”, zgodnie z którą melomani zagwarantują sobie lepsze miejsca i zapłacą mniej za „przepustkę” do tego niepowtarzalnego wydarzenia. Do zobaczenia na muzycznych seansach w wybranych kinach Helios!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Long Story Short Film Festival
Rusza nabór do 3. edycji konkursu Long Story Short Film Festival

Można przesyłać zgłoszenia do 3. Dolnośląskiego Festiwalu Filmów Krótkometrażowych.

Wysoka dziewczyna 2
"Wysoka dziewczyna 2", czyli Netflix z kolejną propozycją na Walentynki [WIDEO]

Czy stare kompleksy przeszkodzą w nowej miłości?

Popularne
25 najlepszych filmów wszech czasów
25 najlepszych filmów wszech czasów

Magazyn "Empire" wybrał najlepsze filmy wszech czasów. Zapraszamy do obejrzenia ścisłej czołówki rankingu!

Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi
Najlepsze filmy dla zjaranych ludzi

Dym w płucach często łączy się z oglądaniem filmów. Prezentujemy 20 idealnych filmów na wieczór z zielskiem.

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!