Kino
"Aladyn" z ukraińskim dubbingiem

"Aladyn" z ukraińskim dubbingiem

  • 2019-05-26
  • lista kin na: www.helios.pl

Opis

Gdy Guy Ritchie sięga po kamerę nie może być miejsca na nudę. Już w niedzielę przekonają się o tym mieszkający w Polsce ukraińskojęzyczni widzowie, którzy odwiedzą kina sieci Helios. Seanse „Aladyna” z ukraińskim dubbingiem odbędą się w 19 multipleksach sieci.

W repertuarze 19 kin sieci Helios, w których zainteresowanie filmami w ukraińskiej wersji językowej jest największe, ponownie pojawi się światowy hit z ukraińskim dubbingiem! Romantyczno-przygodowy musical „Aladyn”, stworzony na podstawie filmu animowanego Disneya z 1992 roku, już w niedzielę zagości na ekranach wybranych multipleksów.

Reżyser Guy Ritchie wzbogacił klasyczną animację o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru - w roli Dżina widzowie zobaczą Willa Smitha. Przebojowy aktor kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

„Aladyn” to historia zakochanego w księżniczce Jasmine ubogiego Aladyna, który zostaje wtrącony do więzienia przez złego doradcę sułtana, Dżafara. Może on uciec, jeśli odnajdzie w Jaskini Cudów magiczną lampę, w której jest uwięziony dżin spełniający życzenia. Czy Aladynowi uda się okiełznać dżina i zdobyć serce pięknej księżniczki? O tym ukraińskojęzyczni widzowie przekonają się już w niedzielę!

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Tajemnice Joan
Tajemnice Joan - recenzja

Sophie Cookson i Judi Dench w szpiegowskim romansie na faktach. Czy warto zobaczyć?

Konkurs Ziaja