Repertuary kin

Cinema City - Ruda Śląska Repertuar, filmy

  • 1 Maja 310, Ruda Śląska
przedpremiera Podrabiani zakochani
Podrabiani zakochani
Gatunek: Komedia romantyczna Produkcja: USA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (NAP): 16:30
przedpremiera Psi Patrol: Wielki film
Psi Patrol: Wielki film
Gatunek: Animacja Produkcja: USA/Kanada
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (DUB): 13:40, 16:00
przedpremiera Święto ognia
Święto ognia
Gatunek: Komedia obyczajowa Produkcja: Polska
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów: 16:20
premiera Doppelganger. Sobowtór
Doppelganger. Sobowtór
Gatunek: Dramat Produkcja: Polska
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów: 10:50, 14:15, 17:00, 18:10, 20:50
premiera Moje wielkie greckie wesele 3
Moje wielkie greckie wesele 3
Gatunek: Komedia romantyczna Produkcja: USA/Grecja
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (NAP): 10:20, 17:00, 19:10, 21:20
premiera Piła X
Piła X
Gatunek: Horror Produkcja: USA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (NAP): 14:30, 19:30, 22:00
premiera Twórca
Twórca
Gatunek: Sci-Fi Produkcja: USA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (NAP): 10:20, 13:10, 16:00, 18:50, 21:40
After 5. Na Zawsze
After 5. Na Zawsze
Gatunek: Dramat Produkcja: USA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (NAP): 14:50
Duchy w Wenecji
Duchy w Wenecji
Gatunek: Kryminał Produkcja: USA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (NAP): 12:10, 18:40
Kicia Kocia na pikniku
Kicia Kocia na pikniku
Gatunek: Animacja Produkcja: Polska
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów: 10:45, 12:30
Kosmici w mojej szkole
Kosmici w mojej szkole
Gatunek: Animacja Produkcja: RPA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (DUB): 10:10, 13:50
Mavka i strażnicy lasu
Mavka i strażnicy lasu
Gatunek: Animacja Produkcja: Ukraina
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (DUB): 10:20
Między nami żywiołami
Między nami żywiołami
Gatunek: Animacja Produkcja: USA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (DUB): 12:30
Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy
Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy
Gatunek: Familijny Produkcja: Francja/Szwajcaria
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (DUB): 10:30, 12:30
Niezniszczalni 4
Niezniszczalni 4
Gatunek: Akcja Produkcja: USA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (NAP): 14:20, 21:00
O psie, który jeździł koleją
O psie, który jeździł koleją
Gatunek: Familijny Produkcja: Polska
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów: 12:00, 14:15
Teściowie 2
Teściowie 2
Gatunek: Komedia Produkcja: Polska
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów: 15:50, 18:00, 20:20
Zakonnica 2
Zakonnica 2
Gatunek: Horror Produkcja: USA
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów (NAP): 18:20, 20:50
Zielona granica
Zielona granica
Gatunek: Dramat Produkcja: Polska/Czechy/Francja/Belgia
  • Niedziela, 01 października
    Godziny seansów: 11:10, 17:10, 20:30
Polecamy
Repertuar kin
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Popularne