Filmy
uncle_boonmeeb52e8d571e0d81b061a27485ddc5830d.jpg

Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia Lung boonmee raluek chat/Uncle Boonmee Who Can Recall His Past

Ocena:
  • Gatunek: Obyczajowy
  • Produkcja: Tajlandia
  • Dystrybucja: AP Manana
  • Czas trwania: 114 min
  •  
  • Premiera świat: 2010-05-21
  •  
  • Reżyseria: Apichatpong Weerasethakul

Opis filmu

"Uncle Boonmee Who Can Recall His Past Lives" (oryg. "Lung boonmee raluek chat") to opowieść o cierpiącym na niewydolność nerek wujku Boonmee. Bohater podejrzewa, że jego choroba związana jest ze złą karmą, gdyż w młodości zabił wielu komunistów. Wraz z duchem swojej zmarłej żony oraz zaginionym synem (który przybrał postać małpy) udaje się w podróż przez dżunglę do tajemniczej jaskini.

Zobacz również:
Złota Palma leci do Tajlandii>>
Zdobywca Złotej Palmy w telewizji>>
Przedpremierowe pokazy w Kinie Muranów>>

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu: reżyseria. Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" (2010).

Twórcy filmu

Obsada filmu

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" (2010).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" (2010).

Zdjęcia, kadry z filmu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" (2010).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" (2010).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia" (2010).

Więcej

Spodobał Ci się film "Wujek Boonmee, który potrafi przywołać swoje poprzednie wcielenia"? Szukasz innych filmów z tego samego roku, gatunku albo produkcji / kraju? Zobacz: filmy z 2010 roku, filmy z gatunku obyczajowy, filmy z gatunku obyczajowy z 2010 roku, filmy tajlandzkie (Tajlandia), filmy tajlandzkie z 2010 roku, filmy tajlandzkie z gatunku obyczajowy, filmy tajlandzkie z gatunku obyczajowy z 2010 roku.

Inne filmy tego reżysera

Aktorzy w tym filmie zagrali również

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi