Filmy
pelen oddeche95ef9c72c6376af9cd451b6a3009a6c.jpg

Pełen oddech Polnoe Dyhanie

Ocena:

Opis filmu

Irina - piękna, dojrzała (ok. 40 - letnia) kobieta. Jej ostatnią miłością jest młody mężczyzna, Kostia. Jest między nimi 10 lat różnicy, ale Irina nie czuje z tego powodu kompleksów. Kostia też komfortowo czuje się w towarzystwie starszej kochanki, pozwala siebie kochać - i korzysta ze wszelkich możliwości tego związku.

Wspaniałym samochodem Iriny przyjeżdżają z Moskwy do zaniedbanej małej rybackiej wioski, która znajduje się na brzegu Kierczyńskiego zalewu, gdzie Kostik odpoczywał  w przeszłości. Ludzie w tej wiosce żyją na granicy dwóch światów, pomiędzy radzieckim a ukraińskim, a ściślej mówiąc - nie żyją, a tylko egzystują. Ktoś żyje wspomnieniami, ktoś kradnie, żeby przeżyć, ktoś trudni się przemytem.

Mieszkańcy stolicy trafiają do tego niezwykłego świata, tutaj Kostia przeżywa fascynację młodą dziewczyną Katią. Dziesięć lat temu Katia była w nim zakochana, i okazało się, że czeka na niego do tej pory. Kostia wydaje jej się księciem z bajki. Katią opiekuje się stary kawaler Stefan (Igor Lifanow), który pomaga jej i jej ciotce (Jegorowa). Irina i Kostia niepokoją go.

Irina, będąc kobietą mądrą i doświadczoną, znajduje wyjście z każdej sytuacji. Wydaje jej się, że zna Kostię lepiej od niego samego, decyduje się pozwolić zakochanym na krótką podróż. Myśli, że Kostia otrzymując wolność szybko do niej wróci. Wszystko toczy się według jej planu, ale w tym świecie panują inne, nieznane Irinie zasady, w rezultacie czego wydarzenia zaczynają rozwijać się według innego dramatycznego schematu.

Fabuła i relacje pomiędzy głównymi bohaterami to nie jedyny temat tego filmu. Pełnoprawnymi bohaterami obrazu zostały morze, step, wiatr, ptaki, i oczywiście bohaterzy drugoplanowi.

„Pełen oddech" to dramat, ale w miarę rozwoju fabuły widz nieraz potrafi się roześmiać, rozpłakać, ale i zamrzeć z napięcia. Mówiąc w skrócie, ten film jest zbudowany na uczuciach, a to znaczy wiele dla widza.

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu: reżyseria, scenariusz. Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Pełen oddech" (2007).

Twórcy filmu

Anna Pendrakovskaya Anna Pendrakovskaya Scenariusz
Olga Shevchenko Olga Shevchenko Scenariusz
Yuri Rogozin Yuri Rogozin Scenariusz

Obsada filmu

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Pełen oddech" (2007).

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Pełen oddech" (2007).

Zdjęcia, kadry z filmu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Pełen oddech" (2007).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Pełen oddech" (2007).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Pełen oddech" (2007).

Więcej

Inne filmy tego reżysera

Inne filmy twórców Pełen oddech

Aktorzy w tym filmie zagrali również

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi