Filmy

Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet

Ocena:
  • Gatunek: Dokumentalny
  • Produkcja: Polska
  • Czas trwania: 26 min

Opis filmu

Bohaterką dokumentu jest Zofia Rydet. Jedna z najwybitniejszych postaci fotografii polskiej. Jest to bardzo szczery, ujmujący i osobisty autokomentarz pani Zofii, znanej głównie z cykli fotograficznych. (opis udostępniony przez kino)

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet".

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet".

Zdjęcia, kadry z filmu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet".

Obsada i twórcy filmu

Aktualnie nie posiadamy informacji o twórcach i obsadzie filmu "Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet".

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet".

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet".

Więcej

Spodobał Ci się film "Nieskończoność dalekich dróg. Podsłuchana i podpatrzona Zofia Rydet"? Szukasz innych filmów z tego samego roku, gatunku albo produkcji / kraju? Zobacz: filmy z gatunku dokumentalny, filmy polskie (Polska), filmy polskie z gatunku dokumentalny.
Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi