Filmy

Opis filmu

Fabuła „Manny" jest zakręcona i przewrotna. W zagraconym Polonezie na środku tajemniczej polanki budzą się Marcin i Piotrek. Nie znają się, nie wiedzą w jakich okolicznościach tu trafili. Co gorsze, nie są w stanie opuścić tego miejsca, ponieważ wydaje się, że znaleźli się w niewytłumaczalnym paradoksie czasoprzestrzennym. Za to z nieba zaczynają im regularnie spadać czerwone karteczki o niezwykłych właściwościach...

„Mannę" można odczytywać na wielu płaszczyznach. Z jednej strony jest to po prostu komedia z dowcipnymi dialogami i zabawnymi postaciami. Jednak przede wszystkim film wykpiwa apatię i powierzchowność pokolenia nazwanego „Generacją Nic".

Reżyser Hubert Gotkowski sportretował swoich bohaterów, dość typowych dwudziestoparolatków, jako sybarytów i oportunistów. Mając możliwość spełnienia każdego życzenia, ograniczają się do zamawiania... piwa i pizzy. Pogrążają się w gnuśności i marazmie, aż do wypowiedzenia nieroztropnego życzenia, które zakłóci ich dotychczasową sielankę.

Obsada i twórcy filmu

Twórcy filmu: reżyseria, scenariusz, muzyka. Lista aktorów, pełna obsada, filmu "Manna".

Twórcy filmu

Obsada filmu

Zwiastun filmu, trailer

Aktualnie nie posiadamy materiału wideo ze zwiastunem z filmu "Manna".

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w kinach film "Manna".

Zdjęcia, kadry z filmu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć (kadrów) z filmu "Manna".

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych z filmem "Manna".

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do filmu "Manna".

Więcej

Spodobał Ci się film "Manna"? Szukasz innych filmów z tego samego roku, gatunku albo produkcji / kraju? Zobacz: filmy z gatunku komedia, filmy polskie (Polska), filmy polskie z gatunku komedia.

Inne filmy tego reżysera

Inne filmy twórców Manna

Aktorzy w tym filmie zagrali również

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi