Dzieje się - Kino

Zobacz film "SkarLans" online i za darmo

2013-10-14 14:03:31

Wulgarna i wyuzdana Kasia Cichopek, Piotr Świerczewski gejem, Rafał Mroczek psychopata, Misiek Koterski jako cwaniak, Krzysztof Rutkowski w roli obrońcy celebrytów i Krzysztof Ibisz, nie załapujący się do pierwszego w Polsce filmu, który powstał za zero złotych i za tyle samo został oddany w dniu dzisiejszym widzom. Mowa oczywiście o powstającej dwa lata komedii “SkarLans” wyprodukowanej przez Pawła Bilskiego i Krzysztofa “Gorzkiego” Gorzkiewicza.

Film powstał za zero złotych, tyle właśnie wyniósł koszt produkcji oraz honoraria aktorów i za tyle samo twórcy postanowili przekazać go widzom, dlatego właśnie jako kanał dystrybucji filmu wybrano dostępny dla każdego internet. Mowa oczywiście o komedii “SkarLans” , która właśnie została upubliczniona w sieci. Producenci chcieliby jednak, aby widzowie z uwagi na to, że mogą obejrzeć film, nie wydając pieniędzy na bilety do kina czy DVD , przekazali pieniądze na szczytny cel, a dokładniej na dotkniętego nowotworem Franka , dla którego każdy grosz może okazać się szansą na życie. Do tego właśnie przed emisją filmu zachęca Alicja Węgorzewska.

- W Polsce powstaje mnóstwo filmów kiczowatych, na które się miliony, my postanowiliśmy zrobić równie kiczowaty film, nie wydając na niego nawet złotówki, myślę, że osoby, które zechcą nas krytykować, do czego oczywiście każdy ma prawo, mogą zrobić dokładnie tak samo, mając dokładnie takie same możliwości jak my, przystępując do realizacji filmu, ale lepiej, aby udowodnić nam, że można - tłumaczy Paweł Bilski, reżyser.

Zobacz film SkarLans:MAS

Słowa kluczowe: skarlans onliine streaming youtube krzysztof gorzkiewicz

SkarLans (1)

SkarLans  - Zdjęcie nr 1
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kobiety mafii 2 - premiera
Tłum aktorów i celebrytów na premierze filmu "Kobiety mafii 2" w Warszawie [FOTO]

Pojawiły się gwiazdy obsady oraz wiele znanych postaci polskiego show biznesu.

Jacek Braciak
"Córka trenera": aktorzy na zdjęciach z przedpremiery w Krakowie [FOTO]

Zobaczcie fotorelację z pokazu w Kinie Pod Baranami.

Polecamy
Trylogia więzienna. Co się dzieje za kratami?
Trylogia więzienna. Co się dzieje za kratami?

"Trylogia więzienna" Janusza Mrozowskiego to przenikliwa opowieść o ludziach odsiadujących wyroki w polskich zakładach karnych.

Kto w filmowej wersji "Metra"?
Kto w filmowej wersji "Metra"?

Jest już gotowy scenariusz i muzyka do wersji filmowej przebojowego musicalu Janusza Józefowicza "Metro".

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Kobiety mafii 2 - premiera
Tłum aktorów i celebrytów na premierze filmu "Kobiety mafii 2" w Warszawie [FOTO]

Pojawiły się gwiazdy obsady oraz wiele znanych postaci polskiego show biznesu.