Dzieje się - Kino

Zapowiedziano serial "Fallout" na Amazon Prime

2020-07-03 08:09:02

Amazon postanowił wziąć graczy z zaskoczenia. 2 lipca 2020, bez żadnych przecieków czy teaserów, opublikowana została informacja o tym, że powstanie serial na podstawie serii "Fallout". Poznaliśmy nazwiska producentów i zobaczyliśmy krótką zapowiedź.

Fallout - serial Amazonu

Amazon Studios nabyło licencję na przygotowanie serialu osadzonego w uniwersum "Fallout", który stworzą we współpracy z Kilter Films. Producentami serialu zostali Lisa Joy i Jonathan Nolan.

Projekt musiał być przygotowywany już od dłuższego czasu, ponieważ Todd Howard, producent wykonawczy i niejako twarz Bethesdy stwierdził, że do dania możliwości stworzenia serialu w uniwersum Fallouta przekonała go rozmowa z Joy i Nolanem sprzed kilku lat.

Jeżeli chodzi o dorobek twórców, to można wspomnieć tutaj chociażby cieszący się sporym uznaniem miniserial "Mildred Pierce", wyprodukowany przez Kilter Films. Lisę Joy fani mogą znać chociażby za scenariusz i reżyserię w "Westworld", Jonathan Nolan z kolei napisał m.in. scenariusz do "Mrocznego Rycerza" czy napisany razem z bratem Christopherem Nosalem "Interstellar".

O czym będzie serial "Fallout"

Aktualnie brak informacji, czy twórcy będą inspirować się wydarzeniami z której z odsłon serii, czy też przygotują zupełnie autorski scenariusz, którego akcja jedynie rozgrywać będzie się w tym uniwersum. Przypomnijmy, że gry z serii Fallout do gry RPG, dające graczom sporo wolności w kwestii podejmowania decyzji i sposobów rozwiązywania problemów.

Taki materiał źródłowy mocno komplikuje przygotowanie satysfakcjonującej historii opartej na wydarzeniach z którejś konkretnej części gier, możemy więc podejrzewać, że czeka nas raczej nowa przygoda w świecie postapokalipsy.

KSK

fot. twitter.com/Fallout/

Źródła: bethesda.net

Słowa kluczowe: Amazon Prime Fallout Serial, Zapowiedź, Zwiastun, Informacje, Kilter Films Lisa Joy Jonathan Nolan
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Bad Hair - film 2020
"Bad Hair" to horror o opętaniu... włosów [WIDEO]

Film ma bardzo niepokojący zwiastun.

War with Grandpa
Robert De Niro znów gra dziadka w komedii "War with Grandpa" [WIDEO]

Dzielenie pokoju z dziadkiem nie jest łatwe.

Polecamy
Nocna przygoda - film 2020
Komedia familijna "Nocna przygoda" na platformie Netflix [WIDEO]

Wydaje ci się, że znasz swoich rodziców?

Sekielscy
Ewa Ewart i bracia Sekielscy gośćmi Pol'and'Rock Festival

Znamy pierwszych gości Akademii Sztuk Przepięknych w ramach w ramach 26. edycji festiwalu.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Bad Hair - film 2020
"Bad Hair" to horror o opętaniu... włosów [WIDEO]

Film ma bardzo niepokojący zwiastun.

War with Grandpa
Robert De Niro znów gra dziadka w komedii "War with Grandpa" [WIDEO]

Dzielenie pokoju z dziadkiem nie jest łatwe.