Dzieje się - Kino

Zabij i napisz bestseller. "Wyznania mordercy" wkrótce w kinach [WIDEO]

2017-11-14 14:07:54

Już 12 stycznia 2018 do polskich kin wejdzie japoński film pt. "Wyznania mordercy". To ciekawa historia seryjnego mordercy, który opisał w książce ostatnie chwile swoich ofiar.

Wyznania mordercy

Opis filmu

W 1995 roku seryjny morderca brutalnie zabija pięć osób. Śledztwo w sprawie prowadzi młody policjant Wataru Makimura. Pomimo wielu prób, nie udaje się złapać sprawcy, a śledztwo zostaje zamknięte z powodu przedawnienia. Chwilę później, równo 22 lata po dokonaniu pierwszej zbrodni, Masato Sonezaki publikuje książkę „Jestem mordercą”, w której ze szczegółami opisuje ostatnie chwile każdej z ofiar. Książka staje się bestsellerem, a Sonezaki z dnia na dzień zostaje jedną z najpopularniejszych osób w kraju.

Reżyser

Yû Irie urodził się 25 stycznia 1979 roku w japońskim mieście Jokohama. Jest reżyserem i scenarzystą. Na początku kariery Irie stworzył kilka filmów krótkometrażowych, z których Obsession (2003) oraz Seven Drives (2004), zostały zaprezentowane na Yubari International Fantastic Film Festival. W 2007 roku wyreżyserował dwa erotyczne filmy przeznaczone na rynek kina domowego (Cream Lemon 7 oraz Swimsuit Spy – SPY GIRLS).

Jego debiutem pełnometrażowym był Japonica Virus z 2006 roku. Trzy lata później powstał, jego drugi, niezależny film, 8000 miles (SR: Saitama no Rapper) opowiadający historię grupy chłopaków mieszkających na przedmieściach Tokio, którzy marzą o karierze raperów. Większość obsady stanowili naturszczycy, a jedną z głównych ról żeńskich zagrała gwiazda filmów dla dorosłych, Mihiro. 8000 miles zdobył główną nagrodę na Yubari International Fantastic Film Festival. Irie został doceniony przez japońską gildię reżyserów otrzymując nagrodę dla najlepiej zapowiadającego się reżysera młodego pokolenia.

Zwiastun


MD/ip

Słowa kluczowe: film, premiera, kino, opis, zwiastun
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
The Lodgers. Przeklęci
Maraton Horrorów postraszy w kinach Helios

Zobacz, jakie filmy zagrają!

Taxi 5
Nietuzinkowi bohaterowie i humor w polskim zwiastunie "Taxi 5" [WIDEO]

Najnowsza część kultowego cyklu w kinach od 4 maja!

Majówka w kinie - ciekawe premiery na długi weekend

Wybierz się w długi majowy weekend do kina. Będzie dużo ciekawych premier!

Polecamy
"Aż do Piekła", czyli teksańska hitoria na 1300% [WIDEO]
"Aż do Piekła", czyli teksańska hitoria na 1300% [WIDEO]

Piekielny western z muzyką Nicka Cave'a niebawem wejdzie do kin!

12 najlepszych filmów psychologicznych
12 najlepszych filmów psychologicznych

Przedstawiamy najlepsze filmy psychologiczne, które każdego oglądającego zmuszą do refleksji!

Premiery filmowe
Kupony i kody rabatowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
The Lodgers. Przeklęci
Maraton Horrorów postraszy w kinach Helios

Zobacz, jakie filmy zagrają!

Taxi 5
Nietuzinkowi bohaterowie i humor w polskim zwiastunie "Taxi 5" [WIDEO]

Najnowsza część kultowego cyklu w kinach od 4 maja!