Dzieje się - Kino

W kwietniu emisja pilotażowego odcinka nowej edycji programu"Rolnik szuka żony"

2015-03-03 07:58:54

Do udziału w drugiej serii programu „Rolnik szuka żony” zgłosiło się ponad 1,5 tysiąca osób. Nagrania pilotażowego odcinka prezentującego nowych bohaterów rozpoczną się w marcu, a komu w ten nietypowy sposób udało się znaleźć swoją drugą połowę – okaże się już jesienią. Pierwsza edycja reality show była hitem TVP1 i otrzymała Telekamerę 2015 w kategorii najlepszy program rozrywkowy.

Prowadząca program Marta Manowska przyznaje, że z niecierpliwością czeka na nowe nagrania. Najbardziej ciekawa jest tego, jakie osoby zgłosiły się do programu i czym zaskoczą widzów. Pilotażowy odcinek drugiej serii zostanie wyemitowany w kwietniu.

W odcinku zerowym chcemy pokazać więcej bohaterów – około 13-15. Chcemy pokazać też kobiety, bo zgłosiły się rolniczki, więc dlaczego mamy nie wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Oczywiście decyzje pozostawiamy widzom, a tak naprawdę osobom, które napiszą listy, bo od tego zależy, kto zostanie bohaterem drugiej edycji programu – mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Marta Manowska, prowadząca program „Rolnik szuka żony”.

Pierwsza edycja programu zyskała rzesze fanów. Żony szukało pięciu rolników z różnych stron Polski. By śledzić losy bohaterów i ich wybranek, co tydzień przed telewizorami zasiadało kilka milionów osób. W nowej edycji programu przewidziane są niewielkie zmiany.

Główną ze zmian jest parytet płci. Jeżeli zostanie wybrana do programu kobieta, to zobaczymy teraz mężczyzn w charakterze piszących listy i przyjeżdżających do pań – tłumaczy Marta  Manowska.

Manowska podkreśla, że producenci nie zakładają z góry ilu mężczyzn i ile kobiet zakwalifikuje się do programu. Nie wpływają też na ich decyzje. Zdaniem prowadzącej – najlepsze scenariusze pisze samo życie, dlatego reżyser pozostawia uczestnikom duże pole do popisu.

Cały marzec to są zdjęcia do tego odcinka zerowego. Na początku kwietnia  wyemitujemy go i będziemy czekać na listy. Czerwiec, lipiec, sierpień to wakacje na wsi, czyli praca, a od września na antenie kolejna edycja – dodaje Marta  Manowska.

Pierwszy sezon show o rolnikach szukających żony średnio oglądało 4,4 mln osób.Źródło: newseria.pl

Słowa kluczowe: rolnik szuka żony 2015. marta manowska
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Klub rozwodnikÃłw
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Rozwodnicy, niezależna kobieta, animowani astronauci i pionierka kinematografii.

Pętla - film 2020
Seks, władza i skandal na zdjęciach z filmu "Pętla" [FOTO]

Mamy też kinowy zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi.

Polecamy
Maciej Maleńczuk
Maciej Maleńczuk jako bezczelny Królik Fong [WIDEO]

Muzyk udziela się w dubbingu bajki "Miśków 2-óch w Nowym Jorku".

Secret Society of Second-Born Royals
Członkowie rodzin królewskich ratują świat w filmie Disneya [WIDEO]

"Secret Society of Second-Born Royals" wejdzie do oferty Disney+ już w lipcu 2020.

Premiery filmowe
Zapowiedzi filmowe
O nich się mówi
Ostatnio dodane
Klub rozwodnikÃłw
Na co do kina w weekend [PREMIERY]

Rozwodnicy, niezależna kobieta, animowani astronauci i pionierka kinematografii.